Код товару: 17-62618












Acer Nitro V 16S AI
The Acer Nitro 16S AI ПК Copilot+ поєднує в собі потужну продуктивність штучного інтелекту та портативність. Завдяки процесорам AMD Ryzen AI серії 300 та графічному процесору для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX серії 50 він створений для високих швидкостей — так само, як і ви.
ШІ преміум-класу для кожного
Завдяки процесору AMD Ryzen AI цей ноутбук має все, що потрібно геймерам: велику кількість ядер і тактову частоту для захопливої частоти кадрів, великий обсяг вбудованої пам'яті для наднизької затримки, а також підвищену енергоефективність і вбудований штучний інтелект для ігрових функцій наступного покоління.
Розкрийте революційні можливості ПК з підтримкою штучного інтелекту
Пориньте у світ генеративних інструментів ШІ та цифрових асистентів на ПК Copilot+ на базі процесора AMD Ryzen AI серії 300. Завдяки вдосконаленій архітектурі штучного інтелекту та підвищеній продуктивності для вимогливих ігор ці процесори забезпечують найкращі можливості для приватних, швидких та інтелектуальних обчислень на ноутбуку.
Візуальний досвід із ефектом занурення
Пориньте у світ візуальних ефектів, які занурюють вас у кожну сцену, пропонуючи реалістичну чіткість і яскраву глибину. Розроблений для геймерів і авторів контенту цей дисплей - ваше вікно для дослідження світів, створення історій і повного занурення у щось справді важливе.
| Серія (модельний ряд): | Acer Nitro |
| Тип ноутбуку: | ігровий |
| Діагональ дисплея: | 16" |
| Роздільна здатність: | 2560x1600 (WQXGA) |
| Тип матриці: | IPS |
| Поверхня екрану: | матова |
| Частота оновлення екрану: | 180 Гц |
| Яскравість: | 400nits |
| Покоління процесора AMD: | Zen 5 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 10 |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | 2 |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 2 Тб |
| Кількість слотів M.2: | 2 |
| Кардрідер: | Card-reader |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Відеокарта: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Серія дискретної відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті: | 8 ГБ |
| Версія DLSS: | DLSS 4 |
| Веб-камера: | FHD 1080p + IR |
| Аудіосистема: | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | Linux |
| Ємність батареї: | 4 cell |
| Ємність акумулятора: | 76 Втг |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Ширина: | 356.78 мм |
| Висота: | 19.9 мм |
| Глибина: | 275.5 мм |
| Вага: | 2.18 кг |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | 2025 року |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Nitro 16S AN16S-61 (NH.QXVEU.003)
Ціна: 98989 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає