Код товару: 17-58588









Потужність та функціональність
Отримайте всю необхідну потужність та функціональність з Acer Extensa 15. Цей тонкий та легкий ноутбук забезпечує надзвичайну продуктивність, а також повний спектр важливих функцій для бізнесу.
Швидка продуктивність
Швидко та ефективно виконуйте завдання, легко працюючи над кількома проектами завдяки потужному процесору AMD, графіку AMD Radeon та пам'яті DDR4.
Найкращий зв'язок
Ще ніколи не було так легко працювати дистанційно чи з дому. Цей 15.6-дюймовий ноутбук має стратегічно розміщену антену Wi-Fi 6 та веб-камеру FHD з технологією тимчасового зниження шумів для кращої якості відео, навіть при поганому освітленні.
Неймовірне зображення
Дивіться чітке та детальне зображення та насичені кольори на 15.6-дюймовому FHD IPS дисплеї з вузькими рамками, що забезпечує високе співвідношення екрану до корпусу. Дисплей ComfyView також зменшує відблиски, обмежуючи відображення світла, тому ви можете користуватися пристроєм будь-де.
Швидше зберігання
Насолоджуйтесь неймовірно швидкою роботою завдяки твердотільному накопичувачу PCIe NVMe великого об'єму. Всі процеси значно прискорені, незалежно від того, чи це завантаження, щоденні обчислювальні завдання або відкриття громіздких мультимедійних файлів.
Удосконалений дизайн
Цей ноутбук тонший і легший, ніж будь-коли раніше, тому його можна брати з собою всюди. А завдяки батареї великої ємності, цей тонкий ноутбук має достатньо потужності на цілий день.
| Серія (модельний ряд): | Acer Extensa |
| Тип ноутбуку: | для роботи |
| Діагональ дисплея: | 15.6" |
| Роздільна здатність: | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці: | IPS |
| Поверхня екрану: | матова |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD: | Zen 3 |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | 2 |
| Характеристики оперативної пам'яті: | 2 х 8 ГБ DDR4 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 512 ГБ |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Відеокарта: | AMD Radeon Graphics |
| Веб-камера: | Full HD, 1080p |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер: | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | Linux |
| Ємність батареї: | 3 cell |
| Ємність акумулятора: | 53.35 Втг |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Ширина: | 360 мм |
| Висота: | 16.95 мм |
| Глибина: | 234.8 мм |
| Вага: | 1.39 кг |
| Колір: | сірий |
| Також шукають: | до 50000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.008)
Ціна: 28951 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає