Код товару: 17-05720







З яким завданням ви б не зіткнулися, впоратися з ним вам допоможе функціональний ноутбук Acer Aspire 15. Він оснащений потужним процесорам Intel Core, створеними спеціально для плавної роботи в режимі багатозадачності та реалізації вашого потенціалу.
Графічна плата Intel
Не важливо, чи дивитесь ви новий фільм або відкриваєте для себе нову гру, завдяки графічній платі Intel зображення буде неймовірно плавним, і ви зможете розглянути всі деталі. Пориньте у світ мультимедіа або ігри.
Чітке зображення та комфортний перегляд
Не пропустіть жодної деталі завдяки вузькій рамці привабливого IPS-дисплея з роздільною здатністю 1080p, оснащеного візуальними технологіями Acer для динамічної оптимізації відтінків та комфортного перегляду.
Упевнена спільна робота
Насолоджуйтесь якісним зображенням та звуком під час відеодзвінків завдяки вдосконаленій технології Acer PurifiedView на базі ІІ та двом цифровим мікрофонам з підтримкою Acer PurifiedVoice. Оцініть інтелектуальні рішення, розроблені для ефективної спільної роботи.
Можливості підключення
Підключайте та заряджайте свої пристрої завдяки широкому вибору портів. Це дозволить вам підвищити продуктивність та функціональність для виконання будь-яких завдань.
| Діагональ екрану: | 15" - 16.3" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core i9 |
| Модель процесора: | Intel Core i9-13900H |
| Частота процесора: | 2,6 - 5,4 ГГц |
| Кількість ядер процесора: | 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | UHD Graphics |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | - |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| LAN (RJ-45): | 1000 Мбіт/с |
| Підтримка 3G / 4G / 5G: | немає |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Ємність акумулятору: | 51 - 60 Вт-год |
| Вага: | 1.5 - 1.99 кг |
| Колір: | сірий |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Підтримка NFC: | немає |
| Тип накопичувача: | SSD |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 1 |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Серія: | Aspire |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус): | немає |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ШхГхВ): | 362.9х237.5х17.9 мм |
| Тип екрану: | IPS |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ |
| Обсяг HDD: | немає |
| Обсяг eMMC / UFS: | немає |
| Популярні бренди: | Acer |
| Операційна система пристрою: | немає |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008) Steel Gray
Ціна: 44457 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає