Код товару: 17-58529
Особливості
Навушники Sony WF-1000XM6 є флагманською TWS-моделлю з ефективною системою активного шумопоглинання.
8,4-міліметровий динамік і підтримка високої роздільної здатності забезпечують детальний і насичений звук.
Модель підтримує багатоточкове з’єднання, режим навколишнього звуку та швидку увагу.
Захист IPX4 дозволяє використовувати навушники під час тренувань або в дощову погоду.
Футляр для заряджання підтримує як дротову, так і бездротову зарядку.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
Sony WF-1000XM6 поєднують сучасні технології шумопоглинання, якісне звучання та зручність щоденного використання. Це надійний вибір для тих, хто вимагає високої продуктивності від бездротових навушників.
| Основні | |
| Тип: | бездротові |
| Призначення: | для мобільних пристроїв, для планшетів |
| Довжина кабелю / радіус дії: | 10 м |
| Вид навушників: | внутрішньоканальні |
| Тип навушників: | закриті |
| Версія bluetooth: | 5.3 |
| Технічні | |
| Частотний діапазон: | 20-20000 |
| Діаметр динаміка: | 8.4 мм |
| Додатково | |
| Регулювання гучності: | 1 |
| Комплектація: | гарантійний талон, футляр, Кабель USB, довідковий посібник, шумоізоляційні вушні вкладки |
| Особливості: | багатоточкове підключення, захист підтримуваного контенту SCMS-T, DSEE EXTREME, режим оточуючого звуку, водонепроникність IPX4, режим навколишнього звуку, підтрика аудіоформатів SBC, AAC, LDAC, LC3, профілі Bluetooth A2DP, AVRCP, HFP, HSP, TMAP, CSIP, MCP, VCP, CCP, режим швидкої уваги |
| Акумулятор | |
| Час зарядки: | 1.5 |
| Загальний час розмови: | 5 год |
| Час відтворення музики: | 8 год |
| Фізичні | |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 6.5 г |
| Розмір корпусу: | 61,6 41,1 26, |
| Вага корпусу: | 47 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 8 см |
| Высота: | 6 см |
| Глубина: | 5 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Навушники TWS Sony WF-1000XM6 BT 5.3, ANC, Hi-Res, IPX4, SBC, AAC, LDAC, LC3, Mic, Сільвер WF1000XM6S.CE7
Ціна: 13102 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає