Код товару: 17-33577














Пориньте в плавний ігровий процес із C32G42ZE — вигнутим 1500R монітором із частотою 240 Гц та яскравими візуальними ефектами.
Вигнутий ігровий монітор C32G42ZE поєднує комфорт і продуктивність у витонченому дизайні. Його кривизна 1500R та VA-панель забезпечують глибокий контраст і широкий колірний діапазон для більш захопливих візуалів. Завдяки високій частоті оновлення 240 Гц, відгуку 0.5 мс MPRT та AdaptiveSync ви отримаєте плавну, чутливу дію з мінімальною затримкою. Підтримка HDR10 покращує яскравість і деталі, а програмне забезпечення G-Menu забезпечує легке налаштування.
260 Гц (OC 240 Native)
260Гц (OC, 240Гц native) повністю розкривають потенціал топових GPU, забезпечуючи безпрецедентну плавність зображення на екрані. Кожна деталь відтворюється з максимальною чіткістю, а кожен рух – з кришталевою ясністю, завдяки чому ваші реакції зливаються з дією та підносять гру на новий рівень.
Розширена палітра кольорів
Коли ви насолоджуєтеся фото, відео або іграми, ми хочемо, щоб зображення на екрані виглядало максимально реалістично. Саме тому цей дисплей оснащений технологією Wide Colour Gamut, що дозволяє відтворювати значно більше кольорів, ніж звичайні монітори. Це досягається завдяки спеціальному апаратному рішенню, а не лише програмним налаштуванням. Результат: природні зображення з тонкими деталями, які стають видимими завдяки розширеній колірній палітрі.
Адаптивна синхронізація
Adaptive Sync синхронізує вертикальну частоту оновлення монітора з частотою кадрів, яку видає ваша відеокарта, роблячи ігровий процес ще плавнішим і усуваючи ривки, розриви та підлагування. Ця функція також корисна під час перегляду відео чи іншого візуального контенту, забезпечуючи більш комфортне дозвілля.
Низька затримка введення
Розкрийте свої рефлекси, увімкнувши режим AOC Low Input Lag. Забудьте про графічні «фішки»: цей режим налаштовує монітор на максимальну швидкість відгуку, даючи вам неперевершену перевагу в моментальних сутичках.
Переживайте гру на повну потужність з HDR10
HDR10 призначений для покращення якості зображення, поліпшення синхронізації вашого GPU або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий та плавний ігровий досвід: Ви будете відчувати, ніби ви крокуєте в гру, кадр за кадром.
G-menu
AOC G-Menu — це безкоштовний інструмент, який можна встановити на ваш ПК для повної персоналізації та максимальної зручності.
Час відгуку MPRT 0.3 мс
Відчуйте по-справжньому захоплюючий ігровий досвід. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в стрімкій гоночній грі чи берете участь у битві з високими ставками, кожна мілісекунда на рахунку! Монітор MPRT 0.3 мс може стати вашим квитком до досконалості в іграх із швидким часом реакції та плавним процесом гри.
| Тип монітора: | Геймерський |
| Діагональ дисплея: | 31.5" |
| Тип матриці: | VA |
| Роздільна здатність: | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану: | 240 Гц |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Час реакції матриці: | 4ms(GTG) |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Контрастність статична: | 3500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Ширина видимої області: | 698.4 мм |
| Висота видимої області: | 392.85 мм |
| Крок між пікселами, мм: | 0.36375 |
| Технології поліпшення зображення: | HDR 10 |
| Технології синхронізації: | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.3 Вт |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х HDMI 2.0 |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу: | -3° ~ +21° |
| Розміри з підставкою: | 523.8 x 709.4 x 265.3 мм |
| Розміри без підставки: | 425.2 x 709.4 x 94.7 мм |
| VESA: | 100x100 мм |
| Вага без упаковки: | 6.92 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | до 10000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 31.5" AOC C32G42ZE Black
Ціна: 10782 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає