Код товару: 17-33573







Монітор AOC Q27B36X поєднує продуктивність і комфорт для роботи та ігор, забезпечуючи виняткову якість зображення та плавність дій. Його 27-дюймовий QHD-дисплей (25601440) забезпечує чітке та деталізоване відтворення сцен, текстур і графічних елементів, що робить картинку більш насиченою порівняно з Full HD.
Завдяки IPS-панелі кольори залишаються реалістичними та яскравими під будь-яким кутом огляду, а підтримка HDR10 підсилює контрастність і робить зображення більш захоплюючим. Частота оновлення 144 Гц і надшвидкий час відгуку 0,5 мс MPRT забезпечують ультраплавний геймплей і мінімізують ефекти «шлейфів» і розмиття рухомого зображення. Технологія Adaptive Sync синхронізує вертикальну частоту монітора з кадрами від відеокарти, усуваючи ривки та розриви для більш комфортного перегляду ігор та відео.
Для здоров’я очей використовується технологія Low Blue Light, яка зменшує шкідливе синє світло, а Flicker-Free запобігає мерехтінню підсвічування, знижуючи втому навіть під час тривалих сесій. Тристоронній безрамковий дисплей розширює огляд і дозволяє комфортно працювати у багатомоніторних конфігураціях, забезпечуючи елегантність та зручність.
Монітор оснащений підставкою AOC Ergo Base, яка дозволяє регулювати висоту та нахил екрана, а також підтримує кріплення VESA для настінного монтажу або створення мультиекранних систем. Для підключення доступні HDMI та DisplayPort, що забезпечує високу роздільну здатність, швидку передачу відео та сумісність з ПК, консолями та мультимедійними пристроями.
AOC Q27B36X — це універсальний монітор для роботи, ігор і мультимедіа, що поєднує QHD-роздільну здатність, ультраплавну частоту оновлення, реалістичні кольори і турботу про комфорт очей у сучасному, стильному корпусі.
| Тип монітора: | Геймерський |
| Діагональ дисплея: | 27" |
| Тип матриці: | IPS |
| Роздільна здатність: | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану: | 144 Гц |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Час реакції матриці: | 4ms(GTG) |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Контрастність статична: | 1500:1 |
| Контрастність динамічна: | 20 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Ширина видимої області: | 596.736 мм |
| Висота видимої області: | 335.664 мм |
| Крок між пікселами, мм: | 0.2331 |
| Технології поліпшення зображення: | Low Blue Light |
| Технології синхронізації: | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.3 Вт |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х HDMI 2.0 |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу: | -5° ~ +21° |
| Розміри з підставкою: | 447.4 x 616 x 205.6 мм |
| Розміри без підставки: | 358.8 x 616 x 36.2 мм |
| VESA: | 100x100 мм |
| Вага без упаковки: | 3.14 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | до 10000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 27" AOC Q27B36X Black
Ціна: 8024 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає