Код товару: 16-79448







Частота кадрів 144 Гц для надзвичайно плавного, прекрасного зображення
Ви граєте в напружені, конкурентні ігри. Вам потрібен дисплей із плавним зображенням без затримок. Цей дисплей Philips оновлює зображення з частотою до 144 разів на секунду, що у 2,4 р. швидше, ніж звичайний дисплей. У разі низької частоти кадрів вороги стрибають на екрані з місця на місце, що ускладнює потрапляння в ціль. Із частотою кадрів 144 Гц на екрані відображаються ті важливі відсутні зображення, які показують пересування ворогів у надзвичайно плавному русі, тож вам легко буде в них поцілити. Цей дисплей Philips характеризується надзвичайно низькою затримкою вводу й відсутністю розривів зображення, тому буде вашим ідеальним партнером для гри.
Низька затримка вводу зменшує час затримки між пристроями та монітором
Затримка вводу – це відрізок часу, який проходить від виконання дії на підключених пристроях до відображення результату на екрані. Низька затримка вводу зменшує час затримки між введенням команди з пристроїв на монітор, чудово покращує гру в напружених відеоігри, та особливо важлива для тих, хто грає в динамічні ігри-змагання.
Ультракороткий час відповіді (0,5 мс) для чіткої та плавної гри
Philips Evnia із часом відповіді рухомого зображення 0,5 мс ефективно усуває розмитість і розмивання, забезпечує чіткіше й точне зображення для покращення враження від гри. Динамічні події та драматичні переходи відтворюватимуться плавно. Найкращий вибір для захоплюючих і моторошних ігор.
High Dynamic Range (HDR) для зображень із реалістичнішими кольорами
High Dynamic Range – це категорично інший досвід перегляду. Завдяки вражаючій яскравості, незрівнянній контрастності та захоплюючим кольорам зображення оживають із набагато вищою яскравістю і глибшими тоншими нюансами темних відтінків. Ця технологія краще передає на дисплеї палітру багатства нових, досі небачених кольорів, тож Ви отримаєте враження від перегляду, які захоплять ваші відчуття та надихнуть емоціями.
Дисплей Full HD 16:9 для чіткого та детального зображення
Якість зображення має значення. Звичайні дисплеї забезпечують якість, але ви очікуєте більшого. Цей дисплей має вдосконалену роздільну здатність Full HD 1920 x 1080. Підтримка стандарту Full HD дозволяє відтворювати реалістичне зображення з чіткими деталями з високою яскравістю, неймовірною контрастністю та реалістичними кольорами.
SmartContrast для насичених чорних відтінків
SmartContrast – це технологія Philips, що аналізує відтворюваний вміст, автоматично регулюючи кольори та контролюючи інтенсивність підсвітки, що забезпечує динамічне покращення контрастності для найкращих цифрових зображень та відео або під час відтворення ігор з темними відтінками. Коли вибрано режим економії, налаштовується контрастність та підсвітка для належного відображення щоденних офісних програм та меншого споживання електроенергії.
Режим LowBlue та відсутність мерехтіння для легкого для очей перегляду
Наш режим LowBlue та технологію без мерехтіння розроблено для зменшення напруження і втоми очей через тривале перебування перед монітором.
Режим гри SmartImage, оптимізований для гравців
Новий ігровий дисплей Philips має екранне меню зі швидким доступом, точно налаштоване для гравців, що пропонує різноманітні опції. Режим "FPS" (Стрілялка від першої особи) покращує темні сцени в іграх, що дозволяє бачити приховані об’єкти у темних місцях. Режим "Racing" (Перегони) адаптує дисплей із найшвидшим часом відповіді, насиченим кольором та корекцією зображення. Режим "RTS" (Стратегія в реальному часі) має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє виділяти певну ділянку і регулювати розмір та зображення. Режими "Gamer 1" (Гравець 1) та "Gamer 2" (Гравець 2) дозволяють зберігати персональні налаштування на основі різних ігор, забезпечуючи найкраще функціонування.
Розумний приціл: для кращого влучання й задоволення від гри
Колір прицілу встановлено за замовчуванням. Коли розумний приціл увімкнено, колір буде змінюватися, доповнюючи колір тла. Розумний приціл підвищує точність влучання, щоб ви могли легше виявити ворогів.
ShadowBoost: для оживлення темних сцен.
Ця функція в лінійний спосіб покращує темні сцени. Функція ShadowBoost пропонує для вибору три рівні, які підвищують загальну яскравість і зрештою забезпечують чудову якість зображення з високою контрастністю.
Smart MBR: для зменшення розмивання.
Щоб зменшити розмиття рухомого зображення, світлодіодне підсвічування цього монітора буде працювати одночасно з частотою оновлення, щоб контролювати рівні яскравості для найкращої чіткості зображення. Зверніть увагу, що Smart MBR є різновидом ігрового режиму, й рекомендується вимикати цю функцію, коли ви не граєте, оскільки вона може спричинити мерехтіння екрана.
Evnia Precision Center: максимальне підвищення вашої ігрової майстерності
Evnia Precision Center – це просте у використанні програмне забезпечення, призначене для оптимізації й персоналізації вашого монітора Evnia. Незалежно від того, чи ви звичайний, чи затятий геймер, ви матимете широкий спектр налаштувань відповідно до вашого унікального стилю гри. Завдяки інтуїтивно зрозумілим елементам керування та зручній навігації, Evnia Precision Center дає вам повний контроль, забезпечуючи все необхідне, щоб підняти гру на новий рівень – прямо на кінчиках ваших пальців.
Сертифікована сумісність із NVIDIA® G-SYNC® для плавних ігор
Під час інтенсивних ігор із високою частотою оновлення без оптимальної синхронізації графіки можуть виникати розриви зображення. Цей дисплей Philips, сертифікований як сумісний із NVIDIA® G-SYNC®, зменшує розриви зображення й синхронізує частоту оновлення монітора з вихідним сигналом графічної карти для забезпечення більш плавних ігор. Сцени відображаються миттєво, об’єкти виглядають чіткішими, а гра відтворюється плавно, забезпечуючи дивовижне зображення та відчутні переваги перед суперниками.
| Тип монітора: | Геймерський |
| Діагональ дисплея: | 23.8" |
| Тип матриці: | IPS |
| Роздільна здатність: | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану: | 144 Гц |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Час реакції матриці: | 4мс (GtG), 0.5мс (MPRT) |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Контрастність статична: | 1500:1 |
| Контрастність динамічна: | Mega |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Ширина видимої області: | 527.04 мм |
| Висота видимої області: | 296.46 мм |
| Крок між пікселами, мм: | 0.2745 |
| Технології поліпшення зображення: | sRGB 120% |
| Технології синхронізації: | NVIDIA G-SYNC |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 17.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х HDMI |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу: | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою: | 544 x 433 x 216 мм |
| Розміри без підставки: | 544 x 321 x 50 мм |
| VESA: | 100x100 мм |
| Вага без упаковки: | 3.04 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Вага з упаковкою: | 5.36 кг |
| Особливості: | гніздо для замка Kensington |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | до 10000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 23.8" Philips Evnia 24M2N3200NF/00 Black
Ціна: 4312 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає