Код товару: 17-12892







Acer Nitro ED240QP0bi — універсальний вигнутий ігровий монітор, який підходить для виконання різноманітних задач. Оснащений роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та частотою оновлення 144 Гц. Ви з легкістю зможете грати в ігри, дивитись лекції, копіювати дані в таблиці, або ж просто дивитись контент на YouTube. Незалежно від того, чи ви професіонал-програміст, чи звичайний користувач, монітор впорається з будь-яким завданням.
Вигнутий монітор ідеально підходить для роботи та розваг. Він має більше охоплення діапазону порівняно зі звичайними моніторами. Кольори та деталі ігрового процесу виглядатимуть більш реалістичними та витонченими, щоб зануритися до межі. Функції VisionCare 1.0, BlueLight Shield та Flicker-Less мінімізують напругу під час тривалих сесій.
Завдяки надзвичайно вузькій рамці насолоджуйтесь найкращим зануренням у найновіші ігри з налаштуванням кількох моніторів на 178 градусів. Насолоджуйтеся кращою безперервністю між екранами під час ігор, роботи або загального комп’ютера. Інтерфейсів лише два — VGA та HDMI, але цього достатньо, щоб підключити пристрій до джерела відеосигналу, або об’єднати монітори між собою.
Дизайн виробу сучасний та універсальний, виконаний у чорному кольорі. Кут нахилу монітора можна змінювати під власні потреби та уподобання. Завдяки наявному кріпленню VESA, монітор можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті.
| Бренд: | - |
| VGA (D-Sub): | 1 |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | відсутній |
| Додаткові роз'єми: | немає |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Потужність аудіосистеми: | немає |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Вбудована камера: | немає |
| Kensington Lock: | є |
| Портативні: | ні |
| Геймерські: | так |
| Габарити (ШхВхГ): | 540x420x210 мм |
| Вага: | 2.9 кг |
| Колір: | чорний |
| Діагональ екрану: | 23.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | VA |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Час реакції: | 4 мс |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Частота оновлення: | 144 Гц |
| Поверхня екрану: | матова |
| Сенсорний: | ні |
| Діагональ: | 23" - 24.9" |
| Концентратор USB: | немає |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 17 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 23.6" Acer ED240QP0bi (UM.UE0EE.004) Black
Ціна: 4244 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає