Код товару: 225145
Завдяки модулям пам'яті
SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz GOODRAM (GR1600S364L11/8G)
Ви дізнаєтеся, на що дійсно здатний ваш комп'ютер. SODIMM (Small Outline DIMM) - це спеціальні модулі для портативних комп'ютерів, що відрізняються зменшеним розміром. Цей тип модулів пам'яті використовується також і в комунікаційному обладнанні, де важливі їх габарити, в усі сучасні ноутбуки встановлюються модулі формату SODIMM.
DDR3 зараз є домінуючим типом пам'яті для портативних і настільних комп'ютерів, серверів і робочих станцій. DDR3 розрахована на роботу на більш високих частотах, ніж DDR, і характеризується меншим енергоспоживанням. DDR3 SDRAM - це третє покоління синхронної динамічної пам'яті з довільним доступом і подвоєною швидкістю передачі даних.
Переваги в порівнянні з DDR2:
- більш висока пропускна здатність;
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення);
- менше енергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
| Тип пам'яті: | DDR3 |
| Об'єм пам'яті: | 8 ГБ |
| Кількість модулів у наборі: | 1 |
| Стандарти пам'яті: | PC3-12800 |
| Частота пам'яті: | 1600 МГц |
| Таймінги: | CL11 |
| Напруга живлення: | 1.5 В |
| Форм-фактор пам'яті: | 204-pin SO-DIMM |
| Перевірка і корекція помилок (ECC): | non-ECC |
| Буферизація: | unbuffered |
| Охолодження: | немає |
| (Збірка) Споживча потужність: | 5 Вт |
| Також шукають: | 8 ГБ DDR3 |
| Примітка: | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Производитель | GOODRAM |
|---|---|
| Модель | SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz |
| Артикул | GR1600S364L11/8G |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем памяти | 8 GB |
| Тип памяти | DDR 3 |
| Частота шины | 1600 MHz |
| Пропускная способность шины | PC3-12800 |
| Латентность (тайминги) | CL11 |
| Номинальное напряжение | 1.5V |
| Кол-во модулей в комплекте | (Kit: 1x8GB) |
| Охлаждение | нет |
| Гарантия, мес | 36 |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
60 місяців
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
60 місяцівДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz Goodram (GR1600S364L11/8G)
Ціна: 1565 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає