Код товару: 16-35016











OPPO Reno13 F 5G — стильний смартфон з сучасним дизайном і потужними характеристиками, що забезпечує чудову якість фотографій та відео. Компактний і легкий корпус робить його зручним у використанні протягом дня.
Особливості:
- яскравий Full HD+ дисплей;
- розширені можливості завдяки ШІ;
- захист від води та пилу IP69;
- місткий акумулятор для тривалої роботи.
Цей смартфон має 6,67-дюймовий AMOLED-екран з адаптивною частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує яскраве, чітке зображення та плавність руху кадрів навіть у швидких ігрових моментах. Ви побачите кожну деталь з неймовірною точністю. Насолоджуйтесь надзвичайно плавним відображенням екрана навіть із мокрими руками завдяки Splash Touch.
Потрійна основна камера на 50+8+2 МП дозволяє знімати надчіткі відео в 4K та створювати приголомшливі фото: від макрозйомок до ідеальних портретів. Основний об'єктив забезпечує неймовірну чіткість зображень. Фронтальна камера на 32 МП гарантує якісні селфі та відеодзвінки.
Отримайте кращу продуктивність і підвищену енергоефективність, що забезпечує більш плавну роботу та серйозну потужність, завдяки 8-ядерному процесору Snapdragon 6 Gen 1. Тривалу автономну роботу гарантуватиме акумулятор на 5 800 мАп, а завдяки швидкій зарядці 45 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета.
Вбудовані функції штучного інтелекту оптимізують роботу та покращать досвід використання мобільної техніки. Завдяки вдосконаленим алгоритмам штучного інтелекту для стабілізації кадрів і контролю температури AI HyperBoost оптимізує ресурси в різних сценаріях, забезпечуючи плавний ігровий процес, що додатково підтримує сертифікат TV SD Lag-Free Mobile Gaming Rating S.
| Клас телефону: | Multi SIM |
| Форм-фактор: | моноблок |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Формат SIM-карти: | Nano |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G): | 5G |
| Тип дисплея: | AMOLED |
| Діагональ екрану: | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану: | 1080 x 2400 pixels |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Матеріал екрану: | Asahi Glass AGC DT-Star2 |
| Процесор: | MediaTek Dimensity 8350 |
| Частота процесора: | 3.35 GHz |
| Кількість ядер: | 8 core |
| Відеоядро: | Mali G615-MC6 |
| Оперативна пам'ять: | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять: | 256 Gb |
| Кількість модулів основної камери: | 3 |
| Основна камера: | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Діафрагма основної камери: | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Метод стабілізації: | оптична |
| Запис відео основної камери: | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери: | 1 |
| Фронтальна камера: | 32 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери: | f/2.4 |
| Запис відео фронтальної камери: | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Функції камери: | спалах |
| Операційна система: | Android 15 |
| Мультимедіа: | соціальні мережі |
| Органайзер: | телефонна книга |
| Бездротові підключення: | NFC |
| Навігація: | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси і підключення: | USB Type-C |
| Ємність акумулятора: | 5800 mAh |
| Особливості: | IP69K |
| Вбудовані датчики: | крокомір |
| Безпека: | Fingerprint |
| Оснащення: | швидке зарядження |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Розміри (мм): | 162.2 х 75.1 х 7.8 мм |
| Вага: | 192 г |
| Колір: | синій |
| Особливості корпусу: | безрамковий дисплей |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Мобільний телефон Oppo Reno13 F 5G 8/256GB Luminous Blue (OFCPH2699_BLUE_256)
Ціна: 15477 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає