Код товару: 17-46191
















4 РІВНЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ДИЗАЙНА
Подаруйте собі неперевершений ігровий досвід
Ергономічний дизайн
Зніміть навантаження з всього тіла під час сидіння.
Розширена форма сидіння
Більш просторне сидіння з більшою еластичністю
MagClap Легкий процес збірки
Завдяки модульній конструкції magclap збирання більше не викликає клопоту.
Сталевий каркас
Захист від корозії та іржі, відмінна здатність витримувати великі навантаження.
Функція гойдання
Кут нахилу до 160°
Налаштуйте кут спинки та зафіксуйте його в ідеальному положенні.
60 кг/м3 Re-Dense Піна Memory Foam
Підтримує вашу спину зберігаючи поставу в її природному положенні
| Тип: | геймерське крісло |
| Основа: | хрестовина з роликами |
| Хрестовина: | нейлон |
| Оббивка: | тканина |
| Максимально допустиме навантаження: | 120 кг |
| Колір: | темно-сірий |
| Каркас: | метал |
| Розміри спинки: | 55 х 84 см |
| Граничний кут нахилу спинки: | 160° |
| Регулювання підлокітників: | з регулюванням підлокітників |
| Регулювання висоти сидіння: | є |
| Вбудовані механізми: | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Розміри сидіння: | 53 х 53 см |
| Вага: | 27.9 кг |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 Size L Dark Gray Fabric (AD18Y-06-GB-F)
Ціна: 11721 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає