Код товару: 17-63679









Підніміть комфорт сидіння на новий рівень з ігровим кріслом Anda Seat Kaiser 4.
Крісло оснащене інноваційною поперековою підтримкою з чотирма рівнями регулювання і вбудованою діафрагмою, що регулюється по висоті та об’єму, забезпечуючи максимальну підтримку та зручність. Швидким рухом важеля можна розблокувати систему підтримки, яка адаптується до вашої постави. Вона реагує на рухи, коли розблокована, та забезпечує надійну підтримку, коли зафіксована.
5D-підлокітники дозволяють повністю налаштувати положення — ідеально для ігор на ПК, мобільних пристроях або інших гаджетах. Магнітна подушка під голову виготовлена з пружної піни з ефектом пам’яті та зберігає прохолоду навіть під час інтенсивних ігрових сесій.
Kaiser 4 — вибір для тих, хто шукає ергономічне й надійне крісло для тривалого сидіння під час роботи або гри.
| Основа: | хрестовина з роликами |
| Хрестовина: | метал |
| Оббивка: | тканина |
| Каркас: | метал |
| Розміри сидіння: | 49 х 47 см |
| Розміри спинки: | 54 х 82 см |
| Граничний кут нахилу спинки: | 135° |
| Тип: | геймерське крісло |
| Регулювання підлокітників: | з регулюванням підлокітників |
| Регулювання висоти сидіння: | є |
| Вбудовані механізми: | механізм Multi-functional Tilt |
| Вага: | 33.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження: | 120 кг |
| Колір: | темно-сірий |
| Регулювання кута нахилу спинки: | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Для дітей: | ні |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 4 Size L Dark Grey Fabric (AD12YDDC-L-20-GB-CF)
Ціна: 21344 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає