Код товару: 17-03493
Високоякісне геймерське крісло FK2 від виробника 1stPlayer
Ергономічний дизайн відповідає вигинам тіла гравця та поєднується з підголівником та подушкою для попереку, щоб ефективно зняти тиск зі спини, дозволяючи гравцям більше зосередитися на грі та виконувати її на повну.
Цільнолитий повністю сталевий каркас. Високоякісна шкіра для гоночних сидінь. Ергономічна підтримка. Безшумні та зносостійкі гоночні колеса.
Перевірено професійними агентствами безпеки.
| Тип: | геймерське крісло |
| Основа: | хрестовина з роликами |
| Хрестовина: | нейлон |
| Оббивка: | PVC |
| Каркас: | метал |
| Регулювання підлокітників: | з регулюванням підлокітників |
| Граничний кут нахилу спинки: | 170° |
| Регулювання висоти сидіння: | є |
| Максимально допустиме навантаження: | 160 кг |
| Вбудовані механізми: | механізм Butterfly, нахил спинки, газліфт |
| Розміри сидіння: | 55 х 53 мм |
| Розміри спинки: | 91 х 54 см |
| Колір: | чорний із сірим |
| Вага: | 18.3 кг |
| Регулювання кута нахилу спинки: | з регулюванням кута нахилу спинки |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Крісло для геймерів 1stPlayer FK2 Black Gray
Ціна: 6030 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає