Код товару: 17-12961






Натхненний Armed Spider. Ігрове крісло F.A.S.T. черпає свій сміливий дизайн та філософію продуктивності від нашого амбасадора бренду, Armed Spider. F.A.S.T розшифровується як First Player Armed Spider Titan, що символізує силу, спритність та невпинний дух – якості, які визначають як нашого амбасадора, так і це ігрове крісло.
Ігрове крісло 1stPlayer F.A.S.T. переосмислює поняття комфортної гри. Створене для марафонських сесій та розроблене для максимальної продуктивності, це крісло забезпечує професійну ергономіку з передовими функціями, які адаптуються до кожного вашого руху.
Регулювання нахилу на 160° трансформує ваше крісло з положення для зосередженої роботи в розслаблене ігрове положення та комфортний режим відпочинку. Зафіксуйте ідеальний кут і дозвольте кріслу адаптуватися до вашої діяльності.
Створено для тривалого використання. Кожен вигин, кожне регулювання, кожна деталь ігрового крісла F.A.S.T. точно розроблені для підтримки природного положення вашого тіла. Ергономічний механізм Frog бездоганно поєднується з основою з алюмінієвого сплаву, забезпечуючи плавний рух, що покращує вашу продуктивність.
Багатонаправлена ??система підлокітників OmniAdjust забезпечує повну свободу рухів. Відрегулюйте висоту, ширину, глибину та кут, щоб знайти ідеальне положення для гри, перегляду потокового відео або роботи.
Революційна магнітна знімна подушка для підголівника забезпечує миттєве налаштування. Застібайте її, коли вам потрібна підтримка шиї, і знімайте, коли вона вам не потрібна. Потужна магнітна система забезпечує надійне кріплення.
Регульована система підтримки попереку рухається разом із природним вигином вашого хребта. Точно налаштуйте рівень підтримки відповідно до вашої постави під час тривалих ігрових сесій, забезпечуючи оптимальний комфорт від першого клацання до остаточної перемоги.
| Основа: | хрестовина з роликами |
| Хрестовина: | метал |
| Оббивка: | шкіра PU |
| Каркас: | метал |
| Розміри сидіння: | 54 х 59 х 11 см |
| Розміри спинки: | 54 х 79.5 см |
| Граничний кут нахилу спинки: | 160° |
| Тип: | геймерське крісло |
| Регулювання підлокітників: | з регулюванням підлокітників |
| Регулювання висоти сидіння: | є |
| Вбудовані механізми: | механізм Frog, нахил спинки, газліфт |
| Вага: | 26.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження: | 160 кг |
| Колір: | чорний з фіолетовим |
| Регулювання кута нахилу спинки: | з регулюванням кута нахилу спинки |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Крісло для геймерів 1stPlayer F.A.S.T.
Ціна: 11529 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає