Код товару: 15-88356
Розміри котлу забезпечують легкість монтажу та економію місця у вашому житлі. Естетика з більшою увагою до деталей.
Котел адаптований для використання з різними видами палива, що робить його гнучким та екологічно стійким. Працює на метані, зрідженому газі (LPG) або суміші 20% водню.
94% сезонної ефективності для досягнення вищої енергетичної класифікації (А+) в поєднанні з модулюючим пультом дистанційного керування.
Забезпечує циркуляцію теплоносія та захищає теплообмінник від перегріву у разі перекриття системи опалення або відсутності циркуляції.
Полум'я в котлі розпалюється автоматично за допомогою п'єзоелементів. Полум'я автоматично регулюється залежно від вибраного режиму роботи котла.
Котел управляється автоматичним мікропроцесором, що дозволяє досягати максимального ККД за мінімальної витрати газу.
| Основне | |
| Джерело енергії: | природний газ, скраплений газ |
| Установка: | настінний |
| Тип: | двоконтурний |
| Вид: | конденсаційний |
| Корисна потужність: | 24 кВт |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 31.2 кг |
| Габарити ( ШхВxГ ): | 440 x 748 x 253 |
| Продуктивність (t = 30 ° С): | 14.1 л/хв |
| Колір: | білий |
| Додатково | |
| Функції / можливості: | з дистанційним керуванням |
| Системи захисту: | Від замерзання |
| Клас енергоефективності на опалення, ГВП: | A |
| Комплектація: | документація, котел |
| Характеристики котла | |
| ККД: | 94 % |
| Діаметр димоходу: | 60 мм |
| Характеристики труб для підключення | |
| Тип димоходу: | коаксіальний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 50 см |
| Высота: | 30 см |
| Глубина: | 89 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Котел газовий конденсаційний Immergas Victrix Tera V2 28 EU конденсаційний двоконтурний 24/28кВт 3.032930
Ціна: 45120 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає