Код товару: 16-22834













Коса бензинова Procraft T4200EL Electro Starter - надійний і простий в користуванні пристрій для догляду за парковими зонами і присадибною ділянкою. Зібрана на основі двотактного мотора, бензокоса економно витрачає паливо. Потужності в 4200 Вт вистачає для знищення бур'янів з товстим стеблом і молодтх пагінців дерев. Характеристики моделі Наявність електростартера спрощує запуск пристрою - потрібно лише натиснути кнопку пуску. Також доступний ручний запуск. Хромоване напилення стінок циліндра збільшує термін служби триммера. Посилений суцільнометалевий вал. Великий об'єм паливного бака - 1200 мл. Є захист від випадкового включення. Система повітряного охолодження. Переваги мотокоси У комплектацію входить два побідитових ножа, одна фреза і котушка для волосіні, що дозволяє вибрати найбільш підходящий спосіб покосу залежно від типу рослинності. За допомогою бензокоси можна доглядати за газоном, розчищати ділянку від заростей бур'яну, заготовлювати сіно для господарських потреб. Модель має оптимальну ергономіку, оснащена зручним комірним ременем, міцною нероз'ємною штангою і захисним кожухом, який запобігає травматизму під час роботи.
| Інструкція з експлуатації: | Є |
| Захисний кожух: | 1 шт |
| Диск: | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Ремінь-рюкзак: | Нового типу 1 шт |
| Автоматична котушка: | 1 шт |
| Сумка з ручним інструментом: | Є |
| Ємність для замішування: | 1 шт |
| Потужність: | 4200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу: | 9000 об/хв |
| Вага: | 10 Кг |
| Тип штанги: | Нероз'ємна |
| Тип запуску: | Ручний та електронний |
| Ємність паливного бака: | 1.2 л |
| Тип двигуна: | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна: | 52 СС |
| Максимальний діаметр ріжучого ножа: | 254 мм |
| Рівень звукового тиску: | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Діаметр штанги: | 28 мм |
| Кількість зубів на валу штанги: | 9 шт |
| Довжина штанги: | 150 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Коса бензинова Procraft T4200EL Electro Starter
Ціна: 5280 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає