Код товару: 17-37211


Корпус ATX без блока живлення 2usb 3.0 _2usb 2.0_card reader HD audio ATX,M-ATX, ITX, Power but
| Модель: | MT836-NP-U3-TYC-CR |
| Код виробника: | MT836-NP-U3-TYC-CR |
| Гарантія (міс): | 24 |
| Вендор: | GAMEMAX |
| Країна виробництва: | China |
| УКТЗЕД: | 8473308000 |
| EAN: | 6931858722681 |
| Форм-фактор: | ATX |
| Сумісність з материнськими платами: | ATX, ITX, mATX |
| Тип корпусу: | Middle (midi) tower |
| Стандарт БЖ комп корпус: | ATX |
| Матеріал шасі: | Сталь SPCC |
| Товщина металу: | 0.5 мм |
| Колір шасі: | Чорний |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Лицьова панель: | ABS |
| Кількість відсіків 5.25": | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5": | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5": | 4 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Роз'єми на лицьовій панелі: | 2хUSB 2.0, USB Type-C, USB 3.2, Combo Audio, Card-Reader |
| Розміри корпусу: | 441 х 185 х 420 |
| Наявність фронтальних вентиляторів: | Немає |
| Наявність вентиляторів ззаду: | 1x120 |
| Наявність вентиляторів збоку: | Немає |
| Наявність вентиляторів зверху: | Немає |
| Наявність вентиляторів знизу: | Немає |
| Опціонально фронтально: | 1x120 |
| Опціонально збоку: | 1x120 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм: | 360 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм: | 158 |
| Особливості: | Пиловий фільтр, Система організації кабелів , Підтримка СРО, Датчик відкриття корпусу, Hot swap для HDD, Замок Padlock, Combo audio |
| Довжина: | 51 см |
| Ширина: | 49 см |
| Висота: | 24 см |
| Вага: | 5.165 кг |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус GAMEMAX MT836-NP-U3-TYC-CR
Ціна: 2278 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає