Код товару: 17-57760











Корпус для ПК Gamemax Defender TG – це ідеальне рішення для геймерів, що цінують якість, стиль та функціональність. Його вишуканий дизайн з 2 загартованими стеклами забезпечує яскравий огляд внутрішніх компонентів та ефектного ARGB-освітлення, яке створює неповторну атмосферу під час гри. Цей корпус, безсумнівно, допоможе вам зібрати унікальне ПК-шасі, яке вражатиме кожного.
Gamemax Defender TG розроблений для поціновувачів високої продуктивності: він підтримує материнські плати формату Micro-ATX та Mini-ITX, а завдяки типорозміру Minitower ідеально впишеться в будь-яке місце у вашому домі. Хоч корпус і не має вбудованого блока живлення, його зручне нижнє розташування забезпечує ефективне охолодження та зручний монтаж.
Ефективність системи охолодження вражає – попередньо встановлені 4 ARGB-вентилятори розміром 120 мм забезпечують оптимальний температурний режим навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій. Крім того, Defender TG підтримує рідинне охолодження з можливістю встановлення радіаторів діаметром до 360 мм збоку або зверху корпусу, що додає ще більше можливостей для творення ефективної системи охолодження.
В середині корпусу ви знайдете простір для розміщення всіх необхідних компонентів. Є 2 внутрішні відсіки для жорстких дисків розміром 3.5" та 3 – для SSD 2.5", а 5 слотів розширення, створених спеціально для розвиненої графічної підсистеми, надають додатковий простір для встановлення довгих відеокарт до 410 мм. Максимальна висота процесорного кулера – 165 мм, що дозволяє встановлювати потужні кулери для підтримки робочих температур.
Особливості корпусу підсилюють його функціональність: пилові фільтри ефективно захищають внутрішні компоненти від пилу, а отвори для укладання кабелів допоможуть зберегти порядок всередині корпусу. Знімний кошик для HDD дозволяє легко змінювати або додавати жорсткі диски, не витрачаючи зайвого часу. Підключення до зовнішніх пристроїв зручне завдяки наявності USB 3.1, Audio та Microphone роз’ємів на передній панелі.
Вага корпусу складає 6.5 кг, що робить його легким та зручним для транспортування і модифікації. Естетичний чорний колір надає Gamemax Defender TG сучасного вигляду, в той час як можливість перемикання 16 режимів освітлення за допомогою кнопки "LED" на верхній панелі І/О ставить крапку в його можливостях персоналізації.
Aura SYNC та підтримка материнських плат з вбудованим керуванням ARGB дозволяють вам насолоджуватись барвистим різномаїттям до 16.8 млн кольорів, які створюють ще більш захопливі враження від гри.
Обираючи Gamemax Defender TG, ви отримуєте не просто корпус, а капусну квадрому, що відкриває безмежний простір для творчості й дає змогу побудувати ПК мрії з урахуванням найдрібніших деталей.
| Клас корпусу: | Геймерські |
| Типорозмір: | Minitower |
| Спосіб установки: | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати: | Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 ": | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 ": | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5": | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 ": | 3 |
| Кількість слотів розширення: | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів: | 4 х 120 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів: | Top 3x12 or 2x14 см |
| Охолоджуючі елементи: | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр: | так |
| Підтримка рідинного охолодження: | Top 360/280/240/140/120 mm |
| Зовнішні роз'єми: | 1 x Microphone |
| Особливості: | отвори для укладання кабелів |
| Встановлення довгих відеокарт: | до 410 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера: | 165 мм |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Також шукають: | прозорі |
| Розмір, мм: | 461 x 210 x 450 мм |
| Вага, кг: | 6.5 |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25: | н.д. |
| Колір: | чорний |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус для ПК Gamemax Defender TG
Ціна: 2754 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає