Код товару: 15-57878




















Екстремальна перевага
Комп’ютерний корпус ROG Hyperion GR701 BTF Edition поєднує в собі стильне оформлення і максимальну функціональність. Виконаний у фірмовій геймерській естетиці ROG, він ідеально підходить для складання суперсучасних високопродуктивних систем, оскільки пропонує підтримку двох 420-міліметрових радіаторів СРО, сумісність із новітніми масивними відеокартами, для яких він має вбудований алюмінієвий кронштейн (2-way), а також два порти USB-C з підтримкою швидкого заряджання зовнішніх пристроїв із потужністю 60 Вт при використанні сумісної материнської плати ROG.
Високоякісні матеріали та якісне виконання
При виготовленні комп'ютерного корпусу ROG Hyperion GR701 BTF Edition використовуються виключно високоякісні матеріали та особливі методи обробки й шліфування. Завдяки такому оформленню ви точно не сплутаєте ROG Hyperion із жодним іншим корпусом.
Практичність і стиль
Корпус ROG Hyperion готовий прийняти сучасні високопродуктивні компоненти та дозволити їм повною мірою розкрити свій потенціал завдяки ретельно продуманій системі охолодження. Для цього на фронтальній панелі він має є широкі повітрозабірники, які чудово вписуються у сміливий геймерський дизайн із діагональними лініями та логотипом ROG, розташованим на трикутній панелі зі скошеними гранями, немов діамант в ограновуванні.
Потужний повітряний потік
ROG Hyperion створений для найвимогливіших ентузіастів геймерських систем, тому в ньому передбачена можливість встановлення до двох 420-міліметрових радіаторів СРО на фронтальній та верхній панелях, а також є чотири вже встановлені 140-міліметрові вентилятори з ШІМ-регулюванням з підтримкою технології синхронізації підсвічування Aura Sync.
Багатофункціональна монтажна зона
Між відсіком для материнської плати та передньою частиною корпусу розташована інноваційна вертикальна монтажна зона, яка може задовольнити різноманітні потреби. Тут можна встановити кілька системних вентиляторів і 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів, а також 360-мм радіатор, розподільну панель системи рідинного охолодження або панель підсвічування в стилістиці ROG.
Широкі можливості для прокладання кабелів
Під відсіком для материнської плати користувачі знайдуть камеру глибиною 34 мм для прокладання кабелів, а також канал для розведення кабелів шириною 46 мм із ремінцями на липучках — усе це допоможе зберегти охайний вигляд системи, яким можна насолоджуватися через прозору бічну панель. Корпус також має напівпрозору кришку, яка приховуватиме непривабливу проводку, водночас пропускаючи крізь себе RGB-підсвічування.
Підтримка великих відеокарт
У цей корпус можна встановлювати відеокарти завдовжки до 460 мм і завтовшки до 130 мм як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Тож навіть якщо ви захочете встановити ROG Strix RTX 4090 або іншу відеокарту подібного розміру, у вас буде достатньо місця.
Доступ без інструментів
Щоб максимально полегшити доступ до внутрішнього простору, корпус оснащений навісною бічною панеллю з тонованого скла, яка просто відкривається без використання інструментів. Відкриту панель можна легко припідняти й зняти за потреби.
Контролер вентиляторів та ARGB-підсвічування
Жоден сучасний корпус ROG неможливо уявити без вбудованого контролера для керування вентиляторами та підсвічуванням ARGB. Цей контролер, що прикрашає золотий логотип ROG, підтримує до восьми компонентів ARGB і шість ШІМ-вентиляторів, тож користувачі можуть налаштувати власне підсвічування й охолодження на додачу до вже встановленої панелі підсвічування та чотирьох корпусних вентиляторів.
Заряджання
На передній панелі будь-якого корпусу ROG є чимало роз’ємів, і ROG Hyperion дотримується цієї традиції, пропонуючи два порти USB Type-C, які забезпечують передачу даних зі швидкістю до 20 Гбіт/с і швидке заряджання з потужністю до 60 Вт за умови використання сумісної материнської плати.
Панель підсвічування у стилі ROG
Корпус оснащено внутрішньою панеллю з ARGB-підсвічуванням, яка демонструє фірмовий стиль ROG кожному, хто зазирне всередину. Її також можна винести назовні, якщо потрібно звільнити місце для вентиляторів або твердотільних накопичувачів.
Рама з алюмімієвого сплаву
Рама ROG Hyperion з міцного алюмінієвого сплаву вилита у вигляді виразної літери X, яка простягається від центру корпусу до його периметра. Завдяки її жорсткій конструкції її можна використовувати для перенесення комп’ютера — вона витримує вагу до 80 кг.
| Клас корпусу: | Геймерські |
| Типорозмір: | Full Tower |
| Спосіб установки: | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати: | Mini - ITX |
| Серія: | ASUS ROG Hyperion GR701 |
| Наявність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 ": | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 ": | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5": | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 ": | 7 (2 в отсек 3.5") |
| Кількість слотів розширення: | 9+3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів: | 4 х 140 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів: | Top 3x12/14 см |
| Пиловий фільтр: | так |
| Підтримка рідинного охолодження: | Top 420/360/280/240/140/120 mm |
| Зовнішні роз'єми: | 1 x Audio |
| Особливості: | кнопка управління підсвічуванням |
| Встановлення довгих відеокарт: | до 460 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера: | 190 мм |
| Максимальна довжина БЖ: | 240 мм |
| Наявність підсвічування: | світлодіодна стрічка RGB |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Також шукають: | прозорі |
| Розмір, мм: | 268 х 639 х 659 мм |
| Вага, кг: | 20.8 |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25: | ні |
| Колір: | чорний |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус Asus ROG Hyperion GR701 BTF Edition Black без БП (90DC00F0-B39020)
Ціна: 23669 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає