Код товару: 17-44523











1stPlayer WD1 — це не просто корпус, а стильний елемент інтер’єру. Головною особливістю моделі є елегантні вставки з текстурою дерева на передній панелі, що виділяють його на фоні типових ігрових рішень. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає компактний корпус із "крафтовим" дизайном для дому чи офісу.
Поєднання металевої сітки та декоративних панелей з деревною текстурою створює преміальний вигляд у стилі "скандинавський мінімалізм".
Передня панель повністю перфорована, що разом із трьома попередньо встановленими вентиляторами забезпечує відмінне охолодження навіть у закритому просторі.
Попри ультракомпактні розміри, корпус вміщує відеокарти довжиною до 270 мм та процесорні кулери висотою до 150 мм.
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати: | MicroATX/Mini-ITX |
| Товщина металу: | 0.8 мм |
| Слоти карт розширення: | 4 |
| USB 2.0: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розміри корпусу: | 180 х 359 х 311 мм |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| USB 3.х: | 1 |
| USB Type-C: | немає |
| Кардридер: | немає |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| Розташування блоку живлення: | верхнє |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт |
| Підтримка системи водяного охолодження: | немає |
| Максимальна довжина відеокарти: | 270 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 150 мм |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | немає |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Безгвинтове кріплення: | немає |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Вага: | немає даних |
| Колір: | Black |
| Кількість відсіків 2.5": | немає |
| Кількість відсіків 3.5": | немає |
| Кількість відсіків 5.25": | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі: | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | немає |
| Передня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Верхня панель (опція): | немає |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | немає |
| Бічна панель (опція): | немає |
| На передній панелі: | немає |
| На верхній панелі: | немає |
| На задній панелі: | немає |
| На бічній панелі: | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі: | немає |
| На нижній панелі: | немає |
| Функція PFC: | немає |
| Стандарт 80 Plus: | немає |
| Технології захисту: | - |
| Глибина: | 311 мм |
| Висота: | 359 мм |
| Ширина: | 180 мм |
| Конектори: | - |
| Максимальна довжина блока живлення: | 160 мм |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус 1stPlayer WD1-BK-3F1 Black
Ціна: 980 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає