Код товару: 17-53941













Особливості
Конструктор LEGO® Editions (43014) присвячений пілоту Формули-1 Шарлю Леклеру та виконаний у стилі команди Ferrari. Деталізована модель шолома відтворює фірмовий дизайн у кольорі Rosso Monaco та включає друковані елементи з номером гонщика. У комплект входить мініфігурка пілота та брендована табличка з автографом. Готовий набір ідеально підходить для демонстрації та стане яскравим елементом колекції.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
Конструктор LEGO Editions Шолом Шарля Леклера — це поєднання стилю, автоспорту та творчості. Він стане ефектним колекційним елементом і чудовим подарунком для фанатів Формули-1.
| Основні | |
| Вид: | конструктор |
| Тип гри: | конструювання |
| Вікова група: | від 14 |
| Стать дитини: | для дівчат, для хлопчиків |
| Серія конструктора: | LEGO Editions Football |
| Тип: | шолом |
| Кількість деталей: | 886 шт |
| Розвиток: | увага, уява, концентрація уваги, логічне мислення |
| Матеріал: | пластик |
| Додатково | |
| Особливості: | додаток LEGO Builder |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 38 см |
| Высота: | 26 см |
| Глубина: | 7 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
14 дней
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
14 днейДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Конструктор LEGO Editions Formula 1 Шолом Шарля Леклера з команди Scuderia Ferrari HP 43014
Ціна: 3710 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає