Код товару: 17-53938









Особливості
Конструктор LEGO Editions Football Ліонель Мессі — найкращі моменти футбольних матчів дозволяє створити колекційну модель, присвячену легендарному футболісту. Основа у формі ініціалів гравця виконана у кольорах збірної Аргентини та доповнена знаковим номером 10. Мініфігурка Ліонеля Мессі додає динаміки композиції та робить набір більш реалістичним.
У наборі також передбачена табличка зі статистикою гравця та численні великодні яйця, що відсилають до його кар’єри. Готова модель стане ефектним елементом декору та предметом гордості для фанатів.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
Конструктор LEGO Editions Football Ліонель Мессі — найкращі моменти футбольних матчів поєднує творчість і любов до футболу. Це чудовий спосіб провести час і отримати яскравий декоративний елемент із символікою легендарного гравця.
| Основні | |
| Вид: | конструктор |
| Тип гри: | персонажі |
| Вікова група: | від 10 |
| Стать дитини: | для дівчат, для хлопчиків |
| Серія конструктора: | LEGO Editions Football |
| Кількість деталей: | 500 шт |
| Розвиток: | уява, креативність, соціальні навички |
| Матеріал: | пластик |
| Додатково | |
| Особливості: | додаток LEGO Builder |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 26 см |
| Высота: | 22 см |
| Глубина: | 6 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
14 дней
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
14 днейДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Конструктор LEGO Editions Football Ліонель Мессі — найкращі моменти футбольних матчів 43011
Ціна: 1252 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає