Код товару: 17-53940










Конструктор LEGO Editions Football «Кіліан Мбаппе — найкращі моменти футбольних матчів» — це тематичний набір для створення колекційної моделі легендарного футболіста Кіліан Мбаппе. Завдяки 490 деталям можна відтворити яскравий момент святкування гола, доповнений мініфігуркою гравця. Основа моделі виконана у вигляді ініціалів Мбаппе в кольорах збірної Франції та прикрашена номером «10». До комплекту входить табличка з підписом і статистикою, що додає моделі колекційної цінності. Готова конструкція стане яскравим елементом інтер’єру або доповненням до колекції фаната.
| Основні | |
| Вид: | конструктор |
| Тип гри: | сюжетно-рольова, творчість і складання |
| Вікова група: | від 10 |
| Стать дитини: | для дівчат, для хлопчиків |
| Серія конструктора: | LEGO Editions Football |
| Тип: | конструктор |
| З'єднання деталей: | блочне |
| Кількість деталей: | 490 шт |
| Кількість моделей: | 1 шт |
| Розвиток: | уява, дрібна моторика, концентрація уваги, логічне мислення |
| Матеріал: | пластик |
| Колір: | різнокольоровий |
| Додатково | |
| Особливості: | мініфігурка Кіліана Мбаппе, декоративна основа у стилі національної команди Франції, колекційна табличка з підписом і статистикою, підходить для демонстрації як декор, сумісність з іншими наборами LEGO |
| Комплектація: | мініфігурка, інструкція, деталі конструктора (490 шт.) |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 26 см |
| Высота: | 22 см |
| Глубина: | 7 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Конструктор LEGO Editions Football Кіліан Мбаппе — найкращі моменти футбольних матчів 43013
Ціна: 1295 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає