Інжектор Ubiquiti POE-24-30W-G-WH (24V, 30W, Gigabit)
Характеристики
Інтерфейс:Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт
Кількість портів LAN:без портів
Швидкість Ethernet:10/100/1000 Мбіт/с
Живлення:24 В
Відстань передачі даних:-
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Комісія: 2,9% від суми покупки