Код товару: 15-52513







Фірмові двигуни
Потужний двоциліндровий двигун з повітряним охолодженням (22 к.с.) відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Система VTS
Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) з майже одинаковою потужністю для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів. Кожний режим має власний автомат захисту.
Зручна ергономічна панель керування
Зручна ергономічна панель управління дозволяє легко керувати всім пристроєм і не вимагає додаткових навичок;оснащена розетками, призначеними для зняття максимальної потужності генератора, LED-дисплеєм та кнопкою аварійною зупинки.
Можливість підключення АВР
Генератор має можливість підключення блоку АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має 8-піновий роз’єм.
Альтернатор з 100% мідною обмоткою
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
Сталевий бак
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру (55 л.), що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
| Основні | |
| Пристрій: | генератор |
| Паливо: | бензин |
| Вихідна напруга: | 230 В, 400 В |
| Номінальна потужність: | 11 кВт |
| Максимальна потужність: | 11.5 кВт |
| Тип генератора: | бензиновий |
| Кількість фаз: | 3 фази |
| Частота току: | 50 Гц |
| Макс. потужність: | 15.6 кВА |
| Розетки: | 1 шт. 230 В - 32 А, 1 шт. 230 В - 63 А |
| Обмотка альтернатора: | мідь |
| Двигун | |
| Тип ДВС: | 4-х тактний |
| Модель двигуна: | KS 780 |
| Об'єм двигуна: | 750 см3 |
| Обсяг паливного бака: | 55 л |
| Потужність: | 22 к.с. |
| Тип запуску: | електростартер |
| Oхолодження двигуна: | повітряне |
| Коефіцієнт потужності: | 1.0, 0.8 |
| Обсяг масла в картері двигуна: | 1.5 л |
| Можливості | |
| Функції: | Регулятор напруги: інтелектуальна система AVR |
| Додатково | |
| Рекомендуємо придбати: | 2E-JCM5H, 2E-JCM10H, 2E-JCM20H, 2E-JCM10V, 2E-JCM20V, 2E-JCM60S, 2E-JCM40S, 2E-JCM30S |
| Фізичні | |
| Клас захисту: | IP 23M |
| Рівень шуму: | 97 дБ |
| Габарити: | 797705805 мм |
| Вага: | 155 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 71 см |
| Высота: | 92 см |
| Глубина: | 80 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Knner & Shnen Генератор бензиновий KS 15-1E 1/3 ATSR, 230/400В, 3 Фази, 12.48/11.5кВт, АВР(ATS), електростартер, 155кг KS15-1E1/3ATSR
Ціна: 148512 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає