Код товару: 17-02090
Інверторний генератор Konner & Sohnen KS 3000i S поєднує продуктивність, портативність і енергоефективність. Його потужності достатньо для живлення електроінструментів, побутової техніки або систем опалення. Завдяки технології інверторного перетворення він формує стабільну напругу без перепадів, що забезпечує безпечну роботу навіть чутливої електроніки. Компактний корпус із шумоізоляцією, ручний запуск і ECO-режим роблять цю модель універсальним рішенням для дому, майстерні чи відпочинку на природі.
| Основні | |
| Пристрій: | генератор |
| Паливо: | бензин |
| Вихідна напруга: | 220 В |
| Номінальна потужність: | 3 кВт |
| Максимальна потужність: | 3.3 кВт |
| Генератор: | інверторного типу |
| Тип генератора: | бензиновий |
| Кількість фаз: | 1 фаза |
| Частота току: | 50 Гц |
| Номінальна постійна напруга: | 230 В |
| Розетки: | 1 x 12 В, 2 х 16A |
| Обмотка альтернатора: | Мідь |
| Двигун | |
| Тип ДВС: | 4-х тактний |
| Модель двигуна: | KS 160i |
| Об'єм двигуна: | 150 см3 |
| Обсяг паливного бака: | 4 л |
| Потужність: | 5 к.с. |
| Тип запуску: | ручний стартер |
| Oхолодження двигуна: | повітряне |
| Обсяг масла в картері двигуна: | 0.4 л |
| Можливості | |
| Функції: | Лічильник мотогодин, Індикатор перевантаження двигуна, Економічний режим, LED-дисплей, Індикатор заміни оливи |
| Додатково | |
| Рекомендуємо придбати: | 2E-PC315M15, 2E-CR4315IP20M20, 2E-JCM5H, 2E-JCM10H, 2E-JCM20H, 2E-JCM10V, 2E-JCM20V, 97-620-10 |
| Фізичні | |
| Рівень шуму: | 68 дБ |
| Габарити: | 500 x 285 x 460 мм |
| Вага: | 22.5 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 34 см |
| Высота: | 56 см |
| Глубина: | 57 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Генератор бензиновий інверторний Konner&Sohnen KS 3000i S 230В, 3-3.3кВт, ручний стартер, 23кг KS3000IS
Ціна: 31639 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає