Код товару: 17-22442
Газовий проточний водонагрівач має потужність 26,2 кВт, яку можна регулювати, і при цьому має продуктивність 15 л / хв при температурі 60 ° С. Атмосферна газова колонка виготовлена з нержавіючої сталі і призначена для роботи на природному або зрідженому газі і вмикається простим натисканням кнопки.
| Основні | |
| Тип: | проточний |
| Cпосіб нагріву: | природний газ |
| Установка: | настінна |
| Форма корпусу: | прямокутний |
| Управління: | механічне |
| Функції: | захист від перегрівання, запобіжний клапан, датчик контролю тиску, іонізаційний електрод контролю полум'я, пристрій контролю тяги, регулювання потужності |
| Продуктивність: | 15 |
| Номінальна потужність теплообмінника: | 7 кВт до 26.2 |
| Мінімальна температура нагріву води: | 35 °C |
| Максимальна температура нагріву води: | 60 °C |
| Максимальний робочий тиск: | 12 бар |
| Додатково | |
| Номінальний тиск природного газу: | 13 мбар |
| Тип розпалювання: | від батарейок |
| ККД: | 86 % |
| Фізичні | |
| Діаметр димоходу: | 132.5 мм |
| Колір: | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ): | 65.5 х 42.5 х 22 |
| Вага: | 16 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 48 см |
| Высота: | 79 см |
| Глубина: | 27 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газова колонка Bosch Therm 4000 WR 15-2 B 15л/хв 26.2кВт рег. потужн. розпалювання від батарейок 7703331748
Ціна: 22681 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає