Код товару: 17-47840








Особливості:
Газонокосарка Einhell GC-EM 1600/37 має 5-ступінчасте осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути попередньо обрана від 20 до 60 мм. Ергономічна ручка може бути скоригована до кожного користувача за допомогою простих налаштувань для особливо ергономічної роботи. Електрична газонокосарка рекомендується для безперервного косіння газонів площею до 700 м². Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти натяжіння та захищає кабель живлення від зношування та пошкоджень. Широкі колеса зберігають газон та полегшують роботу у важкодоступній місцевості. 38-літровий травозбірник забезпечує простір для великих робіт, необхідність очищення можна побачити завдяки індикатору рівня. Корпус та травозбірник 38 л виготовлені з ударостійкого пластику високої якості. Газонокосарка Einhell GC-EM 1600/37 оснащена складною, довгою ручкою, яка дозволяє зберігати у складеному вигляді газонокосарку у мінімальному просторі. Для зручності перенесення є вбудована ручка.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (мережа) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 37 см |
| Ріжуча система: | ніж |
| Мінімальна висота скошування: | 20 мм |
| Максимальна висота скошування: | 60 мм |
| Кількість установок довжини: | 5 |
| Регулювання висоти скошування: | центральна |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 700 |
| Прибирання | |
| Тип мішка: | комбінований |
| Обсяг мішка: | 38 л |
| Двигун | |
| Потужність двигуна: | 2.18 |
| Частота обертання двигуна: | 3400 об/хв |
| Фізичні | |
| Діаметр передніх коліс: | 15 см |
| Діаметр задніх коліс: | 20 см |
| Вага: | 10.75 кг |
| Колір: | червоний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 45 см |
| Высота: | 34 см |
| Глубина: | 73 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газонокосарка мережева Einhell GC-EM 1600/37 1600Вт 37см 38л 20-60мм 10.8кг 3400080
Ціна: 6360 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає