Код товару: 17-47474







Оптимальна продуктивність
Енергоефективний двигун забезпечує оптимальну продуктивність.
Індикатор заповнення мішка для трави
Коли мішок для трави заповнений, індикатор змінює колір на червоний.
Здорова та зручна поза під час косіння
Косіть з меншими зусиллями та максимальним контролем. Рукоятки Bosch Ergoflex зменшують навантаження на руки та спину, забезпечуючи ідеальну позу під час косіння. Кілька перемикачів регулювання дозволяють індивідуально налаштувати інструмент та забезпечити оптимальний комфорт.
Ergoslide
Зручне зберігання завдяки легко складаній ручці.
Швидші та кращі результати вздовж країв
GrassCombs скорочують час обробки, направляючи траву до кошика для збору трави, забезпечуючи чисте скошування вздовж країв і біля стін.
Регулювання висоти скошування за допомогою кнопки
Регулюйте висоту скошування на 7 різних рівнях, від 25 мм до 80 мм, за допомогою кнопки.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (мережа) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 44 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 80 мм |
| Кількість установок довжини: | 7 |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 750 |
| Прибирання | |
| Обсяг мішка: | 50 л |
| Характеристики конструкції | |
| Регулювання по висоті: | 25-80 |
| Двигун | |
| Потужність двигуна: | 1800 |
| Фізичні | |
| Вага: | 16.5 кг |
| Колір: | зелений |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 49 см |
| Высота: | 45 см |
| Глубина: | 76 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газонокосарка мережева Bosch AdvancedRotak 44-750 1800Вт 44см 50л 25-80мм 16.5кг 0.600.8B9.J00
Ціна: 13667 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає