Ryobi Газонокосарка RY36LMXSP53A-160, самохідна, MAX POWER 36В 5133005802
Характеристики
Водяний насос Ryobi RY18SPA-0, ONE+ 18V, для брудної та чистої води, штуцер 1", 4,2 м3/год, таймер відключення, захист від сухого ходу (без акумулятора та зарядного пристрою) 5133005778.
Функція автоматичного вимкнення в режимі «суха» забезпечує відсутність пошкоджень насоса, він припинить перекачування води через 30 секунд після того, як рівень води опуститься нижче мінімального рівня всмоктування 33 мм. Занурювальний насос Ryobi також має три таймера, що дозволяє встановити таймер на 5, 10 або 15 хвилин, дозволяючи вам займатися іншими завданнями, поки насос працює. Розумна світлодіодна індикаторна лампочка допоможе вам визначити час роботи батареї, що залишився, а також повідомить, якщо ви перевантажили насос, а також подасть звуковий сигнал, якщо фільтр увімкнено та заблоковано. Він також оснащений вбудованим гачком для кріплення, який ідеально підходить для підвішування, щоб акумулятор не потрапив у воду, а також чудово підходить для зберігання.
Використовуючи акумулятор ємністю 5,0 А·год (не входить у комплект), Ryobi RY18SPA-0 може забезпечувати до 30 хвилин роботи на одному заряді. Це чистий інструмент - акумулятор і зарядний пристрій не входять.
Основні
Тип:насос акумуляторний
Призначення:для чистої води
Двигун
Напруга:18 В
Додатково
Комплектація:насос
Упаковка:
Ширина:68 см
Высота:49 см
Глубина:110 см
Є в наявності
додайте в кошик і ціна зміниться
Оплата частинами
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
36 місяців
Докладніше
36 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки