Код товару: 16-46557










Газонокосарка LMO 5-18 Dual Battery від Kärcher поєднує потужність та інновації для догляду за газонами до 550 кв. м. Завдяки двом 18-вольтовим акумуляторам і безщітковому 36-вольтовому двигуну, цей пристрій забезпечує високопродуктивне косіння навіть на густих або жорстких ділянках.
Інтелектуальна система управління iPower автоматично регулює частоту обертання ножа відповідно до умов трави, підвищуючи ефективність роботи та продовжуючи термін служби акумуляторів. Ширина косіння становить 41 см, а висота зрізу налаштовується в шести рівнях від 25 до 70 мм для отримання бажаного результату.
Косарка підтримує систему «2 в 1»: трава може або збиратися у великий травозбірник об'ємом 45 літрів, або розподілятися по газону завдяки функції мульчування для природного добрива. Завдяки оптимізації повітряного потоку травозбірник наповнюється до 95%, що забезпечує тривалу роботу без частого спустошення.
Легка конструкція та ергономічна складна ручка забезпечують зручне транспортування та компактне зберігання. Гребінці на краях косарки дозволяють ефективно зрізати траву навіть біля бордюрів та країв газону. Газонокосарка LMO 5-18 Dual Battery сумісна з платформою Kärcher Battery Power 18 В.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (мережа), електричний (акумулятор) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 41 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 70 мм |
| Регулювання висоти скошування: | так |
| Максимальні обороти: | 3500 об/хв |
| Прибирання | |
| Обсяг мішка: | 45 л |
| Двигун | |
| Напруга акумулятора: | 36 В |
| Особливості | |
| Додатково: | Ручка для перенесення, безщітковий двигун, Покажчик рівня заповнення травозбірника |
| Комплектація: | травозбірник, ніж |
| Фізичні | |
| Габарити: | 124.5 x 44 x 103.1 |
| Вага: | 14 кг |
| Колір: | жовтий |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 47 см |
| Высота: | 38 см |
| Глубина: | 77 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Karcher Газонокосарка акумуляторна LMO 5-18 Dual 18В 41см 25-70мм (без АКБ та ЗП) 1.445-430.0
Ціна: 16791 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає