Код товару: 17-48234










Акумуляторна газонокосарка LMO 4-18 Dual Battery від Kärcher створена для ефективного догляду за газонами площею до 450 кв. м. Оснащена потужним 36-вольтовим безщітковим двигуном, що працює від двох 18-вольтових акумуляторів (не входять у комплект), вона забезпечує тривалу продуктивність та чудові результати. Завдяки компактному дизайну та легкій конструкції, пристрій відзначається високою маневреністю навіть на нерівних ділянках.
Система iPower автоматично регулює швидкість обертання ножа залежно від густоти трави, оптимізуючи роботу та зберігаючи заряд акумуляторів. Ширина косіння становить 37 см, а висота зрізу регулюється у п’яти рівнях (від 25 до 65 мм) за допомогою зручної ручки.
Газонокосарка підтримує систему «2 в 1»: трава може збиратися у 40-літровий травозбірник або рівномірно розподілятися по газону завдяки функції мульчування. Оптимізований повітряний потік забезпечує наповнення травозбірника до 95%, що дозволяє працювати триваліше без частого спорожнення.
Ергономічна регульована рукоятка забезпечує комфортне використання для користувачів різного зросту. Складана конструкція дозволяє зручно зберігати косарку, заощаджуючи місце.
Зверніть увагу: акумулятори та зарядний пристрій продаються окремо. Газонокосарка сумісна з акумуляторною платформою Kärcher Battery Power 18 В.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 37 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 65 мм |
| Регулювання висоти скошування: | так |
| Максимальні обороти: | 3500 об/хв |
| Прибирання | |
| Обсяг мішка: | 40 л |
| Особливості | |
| Додатково: | Ручка для перенесення, безщітковий двигун, Покажчик рівня заповнення травозбірника |
| Комплектація: | травозбірник, комплект для мульчування |
| Фізичні | |
| Габарити: | 122.2 x 43.7 x 102.1 |
| Вага: | 14 кг |
| Колір: | чорний з жовтим |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 43 см |
| Высота: | 36 см |
| Глубина: | 77 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газонокосарка акумуляторна Karcher LMO 4-18 Dual 18В 37см 25-65мм без АКБ та ЗП 1.445-420.0
Ціна: 14923 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає