Код товару: 17-47852













Акумуляторна ручна газонокосарка Einhell GE-HM 18/38 Li-Solo серії Expert має точно відшліфовані леза з високоякісної сталі для скошування газону в домашньому саду, а також підходить для догляду за газонами для гольфу. Газонокосарка є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Крім того, газонокосарку можна використовувати в ручному режимі, тобто без живлення від батареї Power X-Change. Має ширину зрізу 38 см і 4-ступінчасте регулювання висоти різання можна встановити на 14/23/32/38 мм.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 38 см |
| Ріжуча система: | ніж |
| Мінімальна висота скошування: | 14 мм |
| Максимальна висота скошування: | 38 мм |
| Кількість установок довжини: | 4 |
| Регулювання висоти скошування: | так |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 400 |
| Прибирання | |
| Викид скошеної трави: | задній викид |
| Тип мішка: | комбінований |
| Обсяг мішка: | 45 л |
| Характеристики конструкції | |
| Конструкція: | Самохідна |
| Регулювання по висоті: | 1.4-3.8 |
| Двигун | |
| Частота обертання двигуна: | 890 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Особливості | |
| Додатково: | без АКБ і ЗП |
| Комплектація: | газонокосарка, кошик для трави |
| Фізичні | |
| Діаметр передніх коліс: | 21.6 см |
| Діаметр задніх коліс: | 21.6 см |
| Габарити: | 53.5х44х31 |
| Вага: | 10.49 кг |
| Колір: | чорний з червоним |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 46 см |
| Высота: | 32 см |
| Глубина: | 56 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газонокосарка акумуляторна Einhell PXC GE-HM 18/38 Li 38см 45л 14-38мм 10.5кг без АКБ та ЗП 3414200
Ціна: 6307 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає