Код товару: 16-42470
Bosch CityMower 18V-32-300 - надійна і високопродуктивна акумуляторна газонокосарка, яка чудово підходить для невеликих і середніх ділянок площею до 300 м. Оснащена потужним електродвигуном, лопатевим ножем із високоякісної сталі, пластиковим травозбірником 31 л, великими колесами з ПВХ, зручною та ергономічною ручкою з системою "Ergoflex", яка регулюється за висотою.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 32 см |
| Мінімальна висота скошування: | 30 мм |
| Максимальна висота скошування: | 60 мм |
| Прибирання | |
| Обсяг мішка: | 31 л |
| Двигун | |
| Тип ДВС: | безщітковий |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Особливості | |
| Комплектація: | картонна коробка, газонокосарка, контейнер для трави |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Габарити: | 121 x 36 x 103 |
| Вага: | 8.8 кг |
| Колір: | зелений |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 39 см |
| Высота: | 36 см |
| Глубина: | 59 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Bosch Газонокосарка акумуляторна CityMower 18V-32-300 18В 32см 31л 30-60мм 8.8кг без АКБ і ЗП 0.600.8B9.A08
Ціна: 11864 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає