Код товару: 337467
Фен Remington D5215 має дуже велику потужність і забезпечує швидке висушування. Варто відзначити високу швидкість обдування і поліпшену іонізацію. Особливості: дуже висока потужність (2300 Вт); на 90% ефективніша іонізація завдяки двигуну змінного струму; потужна подача повітря (85 км / ч); 2 швидкості роботи; 3 температурних режими; концентратор для зручності стайлінгу; дифузор для нових і несподіваних образів ; знімна решітка; подача холодного повітря; петля для підвішування. Різноманітні режими роботи дозволять пристосовуватися до будь-яких умов. Хочете наносити менше шкоди волоссю при термообробці? Тоді вибирайте щадний режим і насолоджуйтеся здоров'ям своєї шевелюри.
У фені Remington D5215 встановлений інноваційний двигун змінно струму. Завдяки цьому вдалося на 90% збільшити кількість іонів. Це захищає від електризації, заплутування і дозволяє завжди насолоджуватися ідеальною гладкістю і шовковистістю пріческі.Фен максимально скорочує час від виходу з душу до повної готовності. А ергономічний корпус забезпечує максимальну зручність та маневренність. Професіональна потужність цієї моделі здивує кожного. Але ще більше вразить висока швидкість роботи - 85 км / год. Це забезпечить максимально швидкий результат за будь-яких умовах. Ви не тільки зможете витрачати менше часу, а й завжди будете насолоджуватися гладкістю і шовковистістю зачіски.
| Тип: | звичайний |
| Призначення: | побутовий |
| Потужність: | 2300 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Кількість температурних режимів: | 3 |
| Функції: | турбо режим |
| Насадки: | концентратор |
| Особливості: | петля для підвішування |
| Тип мотора: | постійний струм (DC Motor) |
| Тип іонізації: | з турмаліновою іонізацією |
| Габарити: | 238 х 281 х 112 мм |
| Вага: | 0.68 кг |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | потужні |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип | звичайний |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| додаткові характеристики | |
| Функція іонізації | є |
| Подача холодного повітря | є |
| Насадки | концентратор, дифузор |
| Особливості | Керамічні турмалінові іонізаційні грати Іонний генератор Функція Turbo Задня решітка, що легко миється, що миється. Петля для підвішування |
| Габарити, вага, колір | |
| Колір | чорний |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
3 роки
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
3 рокиДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Фен Remington D5215 (45503560100)
Ціна: 1496 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає