Код товару: 11-77809



Електрочайник Rotex RKT64-XXL – це втілення сучасних технологій та стильного дизайну, що робить його ідеальним вибором для вашої кухні. З об'ємом 2 літри, ви зможете швидко закип'ятити воду для всієї родини або приготувати улюблені напої для гостей. Завдяки високій потужності у 2200 Вт, Rotex RKT64-XXL забезпечує швидке і ефективне нагрівання, економлячи ваш час.
Корпус з термостійкого пластику робить пристрій легким та зручним у використанні, а його елегантний біло-блакитний дизайн додає вишуканості інтер'єру вашої кухні. Особливість даної моделі – прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, який гарантує довговічність та легке очищення. Вбудований фільтр від накипу забезпечує чистоту води, а функція обертання на 360° робить електрочайник зручним для правші та лівші.
Rotex RKT64-XXL оснащений розширеною системою захисту, яка включає автовідключення при закипанні води та захист від включення без води і перегріву. Це не лише підвищує безпеку використання, а й значно продовжує термін служби пристрою.
Разом з іншими зручностями, такими як шкала рівня води та LED підсвітка, цей чайник поєднує в собі функціональність і безпеку. Rotex RKT64-XXL – ваш надійний помічник у повсякденному житті, який гармонійно поєднує в собі стиль і практичність. Насолоджуйтесь ідеальною чашкою чаю або кави кожного дня із Rotex!
| Тип: | звичайний |
| Об'єм: | 2 л |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | є |
| Кришка: | незнімна |
| Обертання на 360°: | є |
| Захист: | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 23 х 22 х 16 см |
| Вага в упаковці: | 1.01 кг |
| Колір: | блакитний |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Електрочайник ROTEX RKT64-XXL
Ціна: 799 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає