Код товару: 14-49275
СПЕЦІАЛЬНА ФУНКЦІЯ
У пристрої є режим приготування кави, що забезпечує крапельне подавання води. Завдяки цьому вдається розкрити всі смакові якості напою.
МАКСИМАЛЬНА ЗРУЧНІСТЬ
Система блокування подавання води допомагає уникнути витікання гарячої рідини. Завдяки цьому вдається обійтися без плям на столі або на іншій поверхні, а також запобігти отриманню опіків людиною.
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
Колба термопота виготовлена з неіржавкої сталі. Вона стійка до різних ушкоджень і не плавиться навіть у разі тривалого підтримування високої температури. Крім того, цей матеріал не виділяє шкідливих речовин, що викликають небезпечні захворювання людини.
| Основні | |
| Тип: | термопот |
| Об`єм: | 3 л |
| Потужність: | 700 Вт |
| Тип управління: | електронний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований дисковий |
| Кришка: | знімна |
| Кількість температурних режимів: | 4 |
| Встановлення температури нагрівання: | 70°С /80°С / 90°С / 98°С |
| Захист: | захист від перегрівання |
| Особливості: | вакуумна ізоляційна панель U-VIP, спеціальне вугільне покриття BINCHO, легко очисне антипригарне внутрішнє покриття, компактний корпус, який обертається на 360 °C, блокування дозатора, підтримання температури, очищення, енергоощадний таймер: 4/5/6/7/8/9/10 год, електричний насос і ручна помпа, повільне подавання води для приготування кави |
| Комплектація: | термопот, мережевий шнур |
| Індикатор рівня води: | 1 |
| Дисплей: | 1 |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ВхШхГ): | 31,1 х 22,2 х 29,4 |
| Вага: | 2.5 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 24 см |
| Высота: | 35 см |
| Глубина: | 31 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
12 місяців
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
12 місяцівДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Panasonic NC-DG3000WTS NC-DG3000WTS
Ціна: 5809 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає