Код товару: 15-75725
Canon EOS-1D X Mark III поєднує високу швидкість, точність і надійність у класичному корпусі цифрової дзеркальної камери. Завдяки сенсору 20,1 Мп, новітньому процесору DIGIC X та системі автофокусування на базі глибокого навчання ця модель створена для фоторепортерів і спортивних фотографів, яким важлива кожна мить. Високий діапазон ISO забезпечує впевнені результати у складних умовах освітлення, а підтримка 5.5K RAW дозволяє знімати відео кінематографічної якості.
Швидше за блискавку. Швидше, ніж можна уявити
Деякі моменти ніколи не повторюються. Вони зникають за долю секунди, щоб вже не повернутися. Закарбовуйте їх назавжди з камерою EOS-1D X Mark III, що знімає рух зі швидкістю до 20 кадрів на секунду.
Інтелектуальне автоматичне фокусування, якого ви ще не бачили
Робіть фотографії кришталевої чіткості й різкості. Алгоритми глибокого навчання в технології автофокусування здатні розпізнати будь-яку ситуацію і навіть відстежувати обличчя за окулярами або під шоломом.
Видатна якість за поганих умов зйомки
Процесор DIGIC X і спеціалізований сенсор на 20 МП відмінно працюють за слабкого освітлення зі значенням ISO до 102 400 (і цей діапазон розширюється до 819 200). Модель EOS-1D X Mark III забезпечує неперевершений динамічний діапазон.
Надійне обладнання для записування відео
Коли йдеться про відео, камера EOS-1D X Mark III легко інтегрується в будь-який робочий процес. З нею можна записувати повнокадрове відео у форматі 4K 60p або 5.5K RAW, що відкриває нові можливості до творчості.
Завжди на зв’язку і попереду конкурентів
Камера EOS-1D X Mark III дозволить вам випередити конкурентів, де б ви не були, і незалежно від того, чи є у вас підключення до Ethernet або лише мережа Wi-Fi.
Додатковий простір для творчості
Модель EOS-1D X Mark III, у якій поєднується найкраще з наших цифрових дзеркальних і бездзеркальних камер, міцна, надійна та інтуїтивно зрозуміла — а також майже непомітна, наскільки це можливо для камери.
| Тип фотокамери: | дзеркальна |
| Тип процесора: | DIGIC X |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | Full Frame |
| Світлочутливість (ISO): | 100 – 102400 |
| Кількість мегапікселів: | 20.1 Мп, 21.4 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 5472x3648 |
| Формат файлів: | RAW, RAW + JPEG, HEIF, JPEG/HEIF |
| Об'єктив | |
| Тип фокусування: | ручна, АФ |
| Кріплення об'єктива: | EF |
| Світлосила: | Залежно від об'єктива |
| Focal length (equiv. 35mm): | Залежно від об'єктива |
| Фокусна відстань: | Залежно від об'єктива |
| К-сть точок фокусування: | 191 |
| Вага: | 1250 г |
| Дисплей | |
| Діагональ дисплея: | 3.2 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 2100000 пікс |
| Сенсорний екран: | 1 |
| Видошукач: | оптичний |
| Кроп видошукача: | 0.76 x |
| Режим Live View: | 1 |
| Охоплення кадру: | 100 % |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 5496x2904 |
| Частота кадрів: | 59.94 кадр/с |
| Формати запису файлів: | MP4, MPEG4 AVC/H.264, AAC, HEVC |
| Зйомка / експозиція | |
| Cерійна зйомка: | 20 кадр/с |
| Витримка: | 30 - 1/8000 |
| Експокорекція: | ± 5 EV, із кроком 1/2 або 1/3 EV |
| Баланс білого: | ручний, 7 попередніх установок |
| Брекетинг балансу білого: | +/–3 рівні з кроком в один рівень, Зйомка 3, 2, 5 або 7 кадрів у режимі брекетингу за один спуск затвора, Вибір зміщення за шкалою синій/жовтий або червоний/зелений |
| Автобрекетинг: | 1 |
| Режими автофокусу: | точковий, АФ у великій зоні: по вертикалі, АФ у великій зоні: по горизонталі, зональний, обличчя + відстеження, 1-точкове автофокусування, розширення області АФ: |
| Режими експозиції: | пріоритет витримки, пріоритет діафрагми, ручний режим |
| Система виміру експозиції: | точкова, центральнозважена, часткова, Оцінювальний вимір у режимі реального часу за допомогою сенсора зображення (384 зони) |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | CFexpress Type B |
| USB-порт: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Аудіовихід: | 1 |
| Комунікації: | GPS-модуль, Wi-Fi, Bluetooth |
| 2 слота для карт пам'яті: | 1 |
| Роз'єми і порти: | вихід на навушники, вхід для мікрофона, RJ-45 |
| Спалах | |
| Підключення зовнішнього спалаху: | 1 |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Знімків на заряді: | 2850 шт |
| Додатково | |
| Пило-, волого-, ударозахист : | 1 |
| Особливості: | очищення датчика зображення, nаймер автоспуску |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | магнієвий сплав |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 158 x 167,6 x 82,6 мм |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 20 см |
| Высота: | 20 см |
| Глубина: | 24 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера дзеркальна Canon EOS 1DX MKIII 3829C010
Ціна: 330608 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає