Код товару: 15-75726
Canon EOS 1D X Mark II (0931C012) створена для професійних фотографів та відеографів, які потребують високої продуктивності й надійності. Повнокадровий сенсор на 20.2 Мп у поєднанні з процесорами Dual DIGIC 6+ забезпечує виняткову деталізацію та високу швидкість обробки. Камера здатна знімати серії до 14 кадрів/с з повним автофокусом і експозицією, що особливо важливо для спортивної та репортажної зйомки. Підтримка відео у форматі 4K 60p дозволяє отримати кінематографічну якість. Система автофокусу з 61 точкою, з яких 41 є хрестоподібними, забезпечує точне відстеження об’єктів навіть у складних умовах освітлення.
Основні характеристики:
Переваги використання:
| Тип фотокамери: | дзеркальна |
| Тип процесора: | Dual Digic 6 |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | 36x24 мм |
| Світлочутливість (ISO): | 100 - 51200 |
| Кількість мегапікселів: | 20 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 5472x3648 |
| Формат файлів: | RAW |
| Об'єктив | |
| Тип фокусування: | авто |
| Кріплення об'єктива: | Canon EF |
| К-сть точок фокусування: | 61 |
| Дисплей | |
| Діагональ дисплея: | 3.2 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 1620000 пікс |
| Сенсорний екран: | 1 |
| Видошукач: | оптичний |
| Кроп видошукача: | 0.76 x |
| Охоплення кадру: | 100 % |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 4096x2160 |
| Частота кадрів: | 60 кадр/с |
| Формати запису файлів: | MPEG-4, H.264 |
| Зйомка / експозиція | |
| Витримка: | 30 - 1/8000 |
| Баланс білого: | ручний, 6 попередніх установок |
| Діапазон роботи експозаміра: | матричний, точковий, середньозважений |
| Компенсація експозиції: | ±5 EV |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | Compact Flash |
| USB-порт: | 1 |
| microHDMI: | 1 |
| Комунікації: | GPS-модуль |
| LAN: | 1 |
| Спалах | |
| Підключення зовнішнього спалаху: | 1 |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Знімків на заряді: | 1210 шт |
| Додатково | |
| Пило-, волого-, ударозахист : | 1 |
| Особливості: | очищення датчика зображення |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | магнієвий сплав |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 1530 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 20 см |
| Высота: | 20 см |
| Глубина: | 24 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера дзеркальна Canon EOS 1DX MKII 0931C012
Ціна: 255873 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає