Код товару: 15-19952
Sony Alpha ZV-E1 Kit — це професійне рішення для творців відеоконтенту, яке поєднує у собі компактність, мобільність і передові технології зйомки. Повнокадровий сенсор Exmor R CMOS на 12,1 Мп забезпечує високу якість зображення з чудовою деталізацією навіть у слабкому освітленні. Потужний процесор BIONZ XR дозволяє записувати відео у форматі 4K 60p з можливістю оновлення до 4K 120p для суперплавного slow motion. Автофокусування з AI-трекінгом забезпечує точне відстеження облич, очей та об'єктів у реальному часі. У комплекті йде універсальний об'єктив FE 28-60mm f/4-5.6, який дозволяє знімати як ширококутні сцени, так і портрети. Вбудована 5-осьова стабілізація Active Mode мінімізує тремтіння камери під час руху. Легка конструкція, поворотний сенсорний дисплей, мікрофон високої якості та спеціальні функції для влогерів роблять цю камеру ідеальним інструментом для креаторів.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Sony Alpha ZV-E1 Kit — це ідеальний вибір для тих, хто шукає професійну відеокамеру з компактними розмірами і відразу готовим об'єктивом для щоденних зйомок.
| Тип фотокамери: | бездзеркальна |
| Тип процесора: | BIONZ XR |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | 35.6x23.8 мм |
| Світлочутливість (ISO): | 80-102400 |
| Кількість мегапікселів: | 12.1 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 4240x2832 |
| Об'єктив | |
| Тип фокусування: | гібридне автофокусування |
| Кріплення об'єктива: | Sony E Mount |
| Фокусна відстань: | 28-60 мм |
| К-сть точок фокусування: | 759 |
| Оптичне збільшення: | 0.16 x |
| Мін. відстань для фокусування: | 30 см |
| Стабілізатор зображення: | оптична |
| Пило-, вологозахищений: | 1 |
| Дисплей | |
| Поворотний дисплей: | 1 |
| Сенсорний екран: | 1 |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 3840x2160 |
| Зйомка / експозиція | |
| Витримка: | 30 - 1/8000 |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | SD |
| USB-порт: | 1 |
| microHDMI: | 1 |
| Комунікації: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Роз'єми і порти: | вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Знімків на заряді: | 570 шт |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 15 см |
| Высота: | 10 см |
| Глубина: | 22 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Sony Alpha ZV-E1 kit 28-60mm Black ZVE1LB.CEC
Ціна: 130715 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає