Код товару: 16-44460
Цифрова фотокамера-монокуляр Canon PowerShot GOLF призначена для точного вимірювання відстані на полі для гольфу та фіксації гри. Лазерний далекомір з оптичною стабілізацією забезпечує чіткий і стабільний огляд. Компактний розмір і зручне заряджання через USB Type-C роблять пристрій практичним супутником гравця.
Особливості
Технології
Для кого
| Тип фотокамери: | компактна |
| Оптика: | вбудована |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | 1/2.3" |
| Світлочутливість (ISO): | 100 - 3200 |
| Кількість мегапікселів: | 11 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 4000x3000 |
| Формат файлів: | JPEG |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань: | фокусна відстань (еквівалент 35 мм): 6-кратне оптичне збільшення (еквівалентно 6x, до 12x з цифровим трансфокатором) |
| Мін. відстань для фокусування: | 50 см |
| Стабілізатор зображення: | оптична |
| Пило-, вологозахищений: | 1 |
| Дисплей | |
| Діагональ дисплея: | 0.39 " |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | Full HD (1920 1080) |
| Частота кадрів: | 29 кадр/с |
| Зйомка / експозиція | |
| Режими автофокусу: | Автомобіль із функцією визначення контрасту |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | Micro SDXC/SDHC/SD |
| USB-порт: | 1 |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Додатково | |
| Особливості: | лазерний далекомір з функцією фіксації флагштоку, режим схилу з можливістю вимкнення для дотримання правил турніру, оптична стабілізація зображення для чіткого огляду однією рукою, вібраційний сигнал при завершенні вимірювання, зйомка фото 11 Мп та відео Full HD, швидке вимірювання відстані приблизно за 0,8 секунди, швидкий запуск пристрою, автоматичне вимкнення для економії енергії |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | пластик, метал |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 31х58.9х91.2 |
| Вага: | 440 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 15 см |
| Высота: | 9 см |
| Глубина: | 16 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифровий фотоапарат Canon Powershot Golf (6254C002)
Ціна: 20419 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає