Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC300-01 на 300 Вт
Характеристики
Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC300-01 потужністю 300 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 300 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.
  • Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання
  • Вентилятор охолодження з термостатичним керуванням забезпечує стабільне електропостачання.
  • Світлодіодний індикатор стану
  • Змінний запобіжник
Поставляється сам пристрій + кабель + інструкція
Кабель: зажим типу крокодил 80 см (4 кв.мм), клема 30А
Вхідна напруга:12 В
Вихідна потужність:300 Вт
Вихідна напруга:220 В
Кількість розеток:1
Спосіб підключення:зажими
Синусоіда:модифікована
Захист:від перегріву
Особливості:світлодіодна індикація
Тип охолодження:активне
Кількість вентиляторів:1
Матеріал корпусу:пластик
Ширина:120 мм
Висота:60 мм
Глибина:149 мм
Вага:0.85 кг
Всі характеристикиМенше характеристик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
12 місяців
Докладніше
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки