Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC150-01, на 150 Вт
Характеристики
Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC150-01 потужністю 150 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 150 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.
  • Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання
  • Вентилятор охолодження з термостатичним керуванням забезпечує стабільне електропостачання.
  • Світлодіодний індикатор стану
  • Змінний запобіжник
Вхідна напруга:12 В
Вихідна потужність:150 Вт
Вихідна напруга:220 В
Кількість розеток:1
Спосіб підключення:прикурювач
Синусоіда:модифікована
Захист:від перегріву
Особливості:світлодіодна індикація
Тип охолодження:активне
Кількість вентиляторів:1
Матеріал корпусу:пластик
Ширина:76 мм
Висота:76 мм
Глибина:156 мм
Вага:0.5 кг
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки