Адаптер PoE Ubiquiti POE-48-24W-G
Характеристики
PoE адаптери Ubiquiti, в тому числі і PoE 48-24W-G, відрізняються високою надійністю. Якщо використовувати пристрій разом з кабелем Ubiquiti TOUGHCable, то можна практично повністю захиститися від перенапруги мережі і забезпечити заземлення. POE-48-24W-G від Ubiquiti має вихідну напругу 0.5 А, Gigabit LAN Port.
Конектор:RJ-45
Вхід:0.6 A 120 В
Вихід:48 В
Вага:159 г
Гарантія
12 місяців
Докладніше
12 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки