Инжектор Ubiquiti POE-24-24W-G
Характеристики
Ubiquiti POE-24-24W-G — блок живлення для бездротових точок доступу і інших пристроїв виробника Ubiquiti Networks, які живляться за технологією Power over Ethernet — вита пара. РoE адаптери Ubiquiti, в тому числі і POE-24-24W-G, відрізняються високою надійністю. Якщо використовувати пристрій разом з кабелем Ubiquiti TOUGHCable, то можна практично повністю захиститися від перенапруги мережі і забезпечити заземлення. POE-24-24W-G від Ubiquiti має вихідну напругу 1А, Gigabit LAN Port.
Конектор:RJ-45
Вхід:0.6 A 120 В
Вихід:24V
Вага:159 г
Гарантія
12 місяців
Докладніше
12 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Комісія: 2,9% від суми покупки