Код товара: 16-64423
Серія MG10 оснащена 10-дисковими накопичувачами Toshiba четвертого покоління з гелієвою герметизацією, що дає змогу підвищити щільність традиційного магнітного запису (CMR) до 2 ТБ на диск і досягти загальної ємності до 20 ТБ. Стандартний для галузі форм-фактор 3,5 дюйма забезпечує продуктивність 7200 об/хв і легко інтегрується в хмарну інфраструктуру зберігання даних, критично важливі для бізнесу сервери та системи зберігання, а також у рішення для зберігання файлів і об'єктів.
Масивна ємність CMR до 20 ТБ забезпечується за допомогою інноваційної технології Toshiba Flux Control Microwave Assisted Magnetic Recording (FC-MAMR). Завдяки цим досягненням накопичувачі серії MG10 забезпечують оптимальну ємність і сумісність із застосунками, а також неперевершену надійність даних. Моделі серії MG10 з інтерфейсом SATA 6,0 Гбіт/с легко інтегруються в стандартні 3,5-дюймові відсіки для дисків, що дає змогу зменшити площу й експлуатаційне навантаження на хмарну інфраструктуру зберігання даних, системи зберігання файлів і об'єктів, а також критично важливі для бізнесу сервери та системи зберігання даних.
Масивна ємністьДо 20 ТБ ємності звичайного магнітного запису (CMR). Доступні моделі SATA з технологією секторів розширеного формату 512e або 4Kn.
Надійність корпоративного рівняТехнологія Toshiba Persistent Write Cache забезпечує захист від втрати даних у разі раптового вимкнення живлення (моделі 512e).
Найкраща в галузі механічна конструкціяКонструкція з 10 дисків забезпечує чудову щільність зберігання даних.
Технологія прецизійного лазерного зварювання ToshibaУщільнення гелію всередині 10-дискової механічної конструкції знижує аеродинамічний опір і забезпечує нижчий профіль робочого енергоспоживання.
Нижча сукупна вартість володіння (TCO)Нижчий профіль робочої потужності, що забезпечує чудову енергоефективність (Вт/ТБ) для підвищення сукупної вартості володіння.
Объем: | 4 TB |
Скорость вращения шпинделя: | 7200 об/мин |
Размер буфера: | 512 MB |
Интерфейс: | SATA |
Форм-фактор: | 3.5" |
Другое: | для дата-центров |
Потребляемая мощность: | 10 Вт |
Уровень шума: | 34 дБ |
Также ищут: | быстрые |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
60 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
60 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Жесткий диск 3.5" 4TB Toshiba (MG10ADA400E)
Цена: 8720 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:
Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов