Код товару: 17-45094
Енергоефективність та місткість
Посудомийна машина ARDESTO DWMF-G606S класу A++ вирізняється ощадливим використанням ресурсів, витрачаючи лише 11 л води за цикл та підтримуючи низьке річне споживання електроенергії. Конструкція сріблястого кольору розрахована на 13 стандартних комплектів посуду, що робить її практичним рішенням для щоденного користування. Камера та фільтр із нержавіючої сталі забезпечують надійність і стійкість до тривалого навантаження.
Програми та технології
Модель оснащено 6 режимами миття: інтенсивним, економним, легким, швидким (30 хв), стандартним (60 хв) і попереднім ополіскуванням. Конденсаційне сушіння доповнено функцією Dry+, яка забезпечує більш ретельне висушування посуду. Є підтримання «3 в 1» для комбінованих таблеток, індикатор часу на дисплеї та звуковий сигнал завершення циклу. Відстрочення старту до 24 год та регулювання жорсткості води додають гнучкості щодо використання.
Зручність та безпека
У посудомийній машині передбачено дві корзини з можливістю регулювання верхньої, два розбризкувачі для рівномірного розподілу води та систему захисту від переливання. Рівень шуму становить лише 49 дБ, тож робота машини є майже нечутною. Для додаткової безпеки є блокування від дітей, а міцні матеріали витримують температуру подавання води до 70 °C. Завдяки поєднанню сучасних функцій, продуманого керування та надійної конструкції ця модель стане ефективним помічником у догляді за посудом.
| Основні | |
| Тип: | повнорозмірна |
| Витрата води за цикл, л: | 11 |
| Кількість комплектів посуду: | 13 |
| Кількість програм мийки: | 6 |
| Cушарка: | конденсаційна |
| Оснащення: | 2 корзини |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Річне споживання води: | 3080 л |
| Річне енергоспоживання: | 0.936 кВт*рік |
| Управління: | електронне |
| Таймер відстрочки запуску: | 1 |
| Сигнал закінчення роботи: | 1 |
| Захист від дітей: | 1 |
| Дисплей: | 1 |
| Інші індикатори: | індикація часу, що залишився |
| Функції | |
| Половинне завантаження: | 1 |
| Інші функції: | функція 3 в 1, Захист від протікання, функція Сушіння+, функція регулювання жорсткості води |
| Програми: | 60 хв, Еко, Інтенсивне миття, Попереднє ополіскування, легке миття, Швидке миття |
| Фізичні | |
| Колір: | сріблястий |
| Рівень шуму: | 49 дБ |
| Вага: | 44 кг |
| Номінальна напруга: | 230 В |
| Додатково: | максимальна температура подачі води, °C: 70, 2 розбризкувача |
| Габарити | |
| Висота: | 84.5 см |
| Ширина: | 66 см |
| Глибина: | 60 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 88 см |
| Глубина: | 67 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина ARDESTO, 13компл., А++, 60см, дисплей, сріблястий DWMF-G606S
Ціна: 13326 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає