Код товара: 15-67231
Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED є високотехнологічним пристроєм, що володіє передовими функціями та вишуканим дизайном. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору і поліпшену контрастність. Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, занурившись у захопливий світ розваг. Чудовий дизайн і ергономічне виконання роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер’єру, надаючи йому вишуканого вигляду. Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED оснащений інтелектуальною системою управління, яка забезпечує зручність використання і максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включно з потоковим відео, іграми та багатьом іншим, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг і відпочинку.
| Цифровой тюнер: | DVB-T2/C/S2 |
| VESA: | 400 х 300 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Потужність звуку: | 90 Вт |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | є |
| Роз'єми: | HDMI/USB |
| Операційна система: | Tizen |
| Колір: | сірий |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 1433.5х815.х12.9 мм |
| Вага з підставкою: | 30.2 кг |
| Діагональ екрану: | 65" |
| Роздільна здатність екрану: | 8K (7680х4320) |
| Частота оновлення: | 100 Гц |
| Технологія дисплея: | Neo QLED |
| Підтримка HDR: | є |
| Оперативна пам'ять: | немає даних |
| Внутрішня пам'ять: | немає даних |
| Відео: | немає даних |
| Аудіо: | немає даних |
| Фото: | немає даних |
| Технології звуку: | Dolby Atmos |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Версія Bluetooth: | 5.2 |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 1433.5х892.4.х265.7 мм |
| Вага без підставки: | 21.6 кг |
| Комплект постачання: | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Модель пульту: | - |
| Час відгуку: | немає даних |
| Контрастність: | немає даних |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Яскравість: | немає даних |
| Процесор зображення: | NQ8 AI Gen3 |
| Енергоспоживання: | 370 Вт |
| Голосове керування: | є (пульт) |
| Відстань між ніжками: | - |
| Технологія MEMC: | немає |
| Підтримка NTFS: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Нет в наличии
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Телевизор 65" Samsung Neo MiniQLED 8K UHD 100Hz(4K 240Hz) Smart Tizen Black QE65QN900DUXUA
Цена: 92649 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов