Код товара: 17-47235
Потужна, тиха та з неповторним дизайном: електрична соковижималка для цитрусових Vintage надасть вашій кухні ретро- стилю шеббі-шик, типового для лінійки Ariete Vintage Line, завдяки міцному металевому корпусу та елегантному хромованому покриттю. Вона постачається з двома конусами для великих та дрібних фруктів : великий конус з нержавіючої сталі ідеально підходить для апельсинів та грейпфрутів, а малий конус має штифт, щоб легко утримувати навіть найдрібніші фрукти, такі як лимони та лайми. Професійна соковижималка для цитрусових з важелем регулювання тиску легко подрібнює фрукти та забезпечує професійну якість соку. Носик з нержавіючої сталі з функцією крапля-стоп запобігає втраті соку та забезпечує бездоганне очищення стільниць. Свіжовичавлений апельсиновий сік на сніданок ідеально підходить для отримання заряду вітаміну С, мінералів та енергії!
Апельсиновий сік для підвищення рівня вітаміну С
Склянка свіжовичавленого апельсинового соку вранці дасть вам унікальний заряд енергії, вітамінів та мінералів. Цитрусові багаті на необхідні поживні речовини, щоб правильно розпочати день. За допомогою електричної важільної соковижималки Ariete Vintage ви можете приготувати смачний та корисний апельсиновий сік вдома, адже ви обираєте найкращі, найсолодші та найстигліші фрукти для прямого вичавлювання. Додайте кілька кубиків льоду та чайну ложку цукру або меду для додаткової солодкості.
Електрична соковижималка для цитрусових Vintage постачається з двома конусами , ідеальними для вичавлювання навіть найдрібніших цитрусових. Великий конус призначений для вичавлювання апельсинів та грейпфрутів, а менший ідеально підходить для вичавлювання дрібних цитрусових, таких як лимони та лайми.
Отримуйте задоволення, створюючи вдома суміш свіжовичавлених соків на будь-який смак!
| Потужність: | до 300 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 швидкість |
| Об'єм резервуару для соку: | без резервуару |
| Об'єм резервуару для вичавок: | немає даних |
| Сепаратор для піни: | немає |
| Автоматичне відкидання вичавок: | немає |
| Функція TURBO (самоочищення сита): | немає |
| Реверс: | немає |
| Жолоб на ціле яблуко: | немає |
| Блендер-насадка: | немає |
| Кавомолка (млинок): | немає |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Захист від перевантаження: | немає |
| Захист від невірного збирання: | немає |
| Колір: | жовтий |
| Тип соковижималки: | для цитрусових |
| Сфера призначення: | побутова |
| Керування: | механічне |
| Вага: | 2.1 кг |
| Розміри: | 24.5 х 17.5 х 29 см |
| Діаметр завантажувального отвору: | немає даних |
| Захист від перегріву: | немає |
| Насадка для цитрусових: | є |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів: | відсутня |
| Насадка для смузі: | відсутня |
| Додатково: | - |
| Нековзкі ніжки: | є |
| З'ємний контейнер для вичавок: | є |
| Крапля-стоп: | є |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Соковитискач Ariete 413 POSITANO
Цена: 3729 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов