Код товара: 17-45537
Смартфон нового рівня
Насолоджуйтесь найбільшим дисплеєм Moto G з діагоналлю 6,88 дюйми з покращеними параметрами яскравості для використання при будь-якому освітленні. Також модель оснащена стереодинаміками з удвічі потужнішими басами та технологією Dolby Atmos. Оперативна пам'ять об'ємом до 12 ГБ за допомогою функції RAM Boost забезпечує багатозадачність без затримок. Фіксуйте кожну мить за допомогою камери на 50 Мп на базі ШІ та інструментів редагування Google Photos. Крім того, захист стандарту IP64, скло Corning Gorilla Glass 3 та преміальне покриття з екошкіри надають додаткової впевненості. Функція "Обвести і знайти" від Google та заряд акумулятора, якого вистачає на 2 дні, відкривають нові можливості.
Найпотужніший розважальний центр
Насолоджуйтесь улюбленим контентом на дуже великому яскравому 6,88-дюймовому дисплеї з технологією Water Touch, яка дозволяє користуватися пристроєм навіть мокрими руками. Також пристрій оснащений технологією Dolby Atmos та стереодинаміками з функцією посилення басів, яка забезпечує вдвічі потужніше звучання.
Інтелектуальні інструменти = виразні фото
Зробіть більш чіткі та виразні знімки за допомогою вдосконаленої камери на 50 Мп із технологією Quad Pixel. Функції на базі ШІ автоматично покращують якість портретів та фотографій, зроблених за слабкого освітлення. Вбудовані інструменти редагування Google Photos дозволяють покращити та персоналізувати знімки.
Надзвичайно ефективна багатозадачність
Насолоджуйтесь ефективною багатозадачністю без затримок завдяки оперативній пам'яті об'ємом до 12 ГБ, що доповнено функцією збільшення RAM, що дозволяє швидко перемикатися між програмами. Вбудована функція NFC дозволяє ділитися контентом або швидко та безпечно робити платежі в дорозі.
2 дні роботи від акумулятора
Автономність роботи від однієї зарядки акумулятора становить 2 дні, а 1000 циклів заряджання забезпечують збереження більше 80% ємності навіть після багатьох років використання.
ШІ, що тримає темп
Миттєво знайдіть те, що потрібно, за допомогою функції "Обвести і знайти" в Google: просто обведіть, виділіть, зробіть позначку або торкніться. Швидше виконуйте всі завдання завдяки Google Gemini – вашому особистому помічнику на базі ШІ, який вже попередньо встановлений та готовий до використання.
Посилений захист
Насолоджуйтесь довговічним корпусом із класом вологозахисту IP64 та склом Corning Gorilla Glass 3, а також високоякісним покриттям з екошкіри та вишуканими кольорами PANTONE.
| Встановлена ОС: | Android 15.0 |
| Діагональ екрану: | 6.6" - 7" |
| Роздільна здатність дисплея: | 1640х720 |
| Тип матриці: | LCD |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 1 ТБ |
| Комбінований слот: | відсутній |
| Процесор: | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Кількість основних камер: | 1 |
| Основна камера: | більше 48 МП |
| Спалах основної камери: | світлодіодний |
| Фронтальна камера: | 6 - 12 МП |
| Фронтальний спалах: | немає |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Навігація: | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Сканер відбитків пальців на екрані: | немає |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Сканер сітківки ока: | немає |
| Аудіороз'єм: | 3.5 mm |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Ємність акумулятора: | 5000 - 5999 мАг |
| Бездротова зарядка: | немає |
| Швидка зарядка: | є |
| Захист від пилу і вологи: | IP64 |
| Матеріал корпусу: | пластик, екошкіра |
| Габарити (ВхШхГ): | 171.35x77.5x8.31 мм |
| Вага: | 194 г |
| Колір: | помаранчевий |
| Окремий слот для карти пам'яті: | є |
| Виробник процесора: | MediaTek |
| Операційна система: | Android |
| Потужність заряджання: | 10 Вт |
| Підтримка еSim: | немає |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Товщина корпусу: | 8.01 - 9 мм |
| Серія: | Motorola Moto G06 |
| Особливості: | - |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса: | чохол |
| Наявність навушників: | немає |
| Популярні бренди: | Motorola |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Смартфон Moto G06 4/128Gb Arabesque (Orange) (PBA20019RS)
Цена: 5364 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов